OXI Šok 1kg

OXI Šok 1kg

Oxi Šok je pevná látka na báze aktívneho kyslíka.

12,20 € s DPH

10,17 €

Skladové číslo: 227091-Ta

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: MASTERsil

     Oxi Šok je pevná látka na báze aktívneho kyslíka. Je určený na prvotné aj priebežné ošetrenie bazénovej vody, postupne sa rozpúšťa bez zápachu. Je ho možné používať nazávislo od tvrdosti vody, pôsobí mierne kyslo a tým ľahko znižuje hodnotu pH vody. Prítomnosť kyslíka zaručuje likvidáciu bežne sa vyskytujúcich baktérií a rias. Vzhľadom k rýchlemu úbytku prebytočného kyslíka je možné kúpať sa veľmi skoro po ošetrení vody týmto prípravkom.

Použitie:

    Pred aplikáciou Algicidu upravte pH v bazéne na hodnotu 7,0-7,4. V takomto prípade bude jeho účinnosť najvyššia. Pre šokovú úpravu odvážime granulát v dávke 20g/m3 a následne rozpustíme vo vedre s vodou. Pri zapnutej filtrácii nalejte do bazéna v blízkosti trysiek a skimra. Na pravidelnú údržbu stačí dávka 5-10g/m3 raz týždenne. Hodnotu kyslíka merajte príslušným testerom na kyslík, mala by byť v rozsahu 5-10mg/l.

Skladovanie: Skladovať na suchom, chladnom a dobre vetranom mieste. Chráňte pre priamym slnečným žiarením a pôsobením tepla a ohňa. Skladujte len v originálnom obale. Neskladujte spolu s kyselinami.

Používajte dezinfekčné prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale.

Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

SME PREDAJCA:

Compass Piešťany

mylinespa

Wellis

Váš tovar Vám dovezie:

Doprava DHL

SPLÁTKUJEME S:

Bazén na splátky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×