Alkalita 1kg

Alkalita 1kg

Prípravok slúži na zvýšenie hodnoty alkalinity vody a stabilizáciu pH vody.

5,40 € s DPH

4,50 €

Skladové číslo: 7001344-Ta

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: MASTERsil

     Chlor štart granulát je určený na počiatočné ošetrenie vody v bazéne ihneď po napustení na začiatku sezóny. Prípravok vďaka svojmu zloženiu spôsobí šokovú dezinfekciu bazénovej vody. Prítomnosť chlóru vo vode zaručuje likvidáciu všetkých bežne sa vyskytujúcich baktérií, poprípade výskytu rias.

     Prípravok slúži na zvýšenie hodnoty alkalinity vody a stabilizáciu pH vody. Napomáha tým k zníženiu spotreby prípravkov pre úpravu pH a zvyšuje účinnosť dezinfekčných prípravkov. Používa sa pri chlórovch aj kyslíkových úpravách vody.

Dávkovanie:


Optimálna hodnota alkality je 80÷120mg/l /1ppm/. Pre zvýšenie alkality o 10mg/l pridajte 15÷20g prípravku na 1m3 vody v bazéne /podľa tvrdosti vody v bazéne/. Zvyšujte alkalitu opatrne, jej opätovné znižovanie je náročné (je to možné zabezpečiť znížením pH k hodnote pH4, idélne s použitím kyseliny chlorovodíkovej.

Prípravok nesypte priamo do bazéna, ale najprv ho rozpustite vo vedre. Takto pripravený roztok rozlejte rovnomerne po hladine bazéna, pri zapnutej filtrácii.

pH: odporučený rozsah pH 6,8÷7,4

Skladovanie: Skladovať na suchom, chladnom a dobre vetranom mieste. Chráňte pre priamym slnečným žiarením a pôsobením tepla a ohňa. Skladujte len v originálnom obale. Neskladujte spolu s kyselinami.

Používajte dezinfekčné prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale.

Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

SME PREDAJCA:

Compass Piešťany

mylinespa

Wellis

Váš tovar Vám dovezie:

Doprava DHL

SPLÁTKUJEME S:

Bazén na splátky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×