Ultrazvukový odparovač - Bamboo

Ultrazvukový odparovač - Bamboo

Atmosféru dotvára mäkké biele osvetlenie, ktoré je možné stlmiť alebo vypnúť. Ultrazvukový odparovač Bamboo je vyrobený z prírodného bambusu nielen pre svoju krásu a silu, ale taktiež aj pre jeho šetrnosť k životnému prostrediu.

47,99 € s DPH

39,99 €

Skladové číslo: 141031-H

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Hanscraft

ULTRAZVUKOVÝ ODPAROVAČ – Bamboo
      Atmosféru dotvára mäkké biele osvetlenie, ktoré je možné stlmiť alebo vypnúť. Ultrazvukový odparovač Bamboo je vyrobený z prírodného bambusu nielen pre svoju krásu a silu, ale taktiež aj pre jeho šetrnosť k životnému prostrediu. V minulosti bol bambus pre svoju krásu pestovaný na ďalekom východe v kráľovských záhradách. Je šetrný k životnému prostrediu, doplňuje do ovzdušia kyslík s odstraňuje oxid uhličitý ( viac ako iné porovnateľné stromy), ktorého prítomnosť v ovzduší zvyšuje stres. Bambus prechádza technologickým postupom 30 procesov ako sú namáčanie, parenie, bielenie, sušenie, uhoľnatenie, aby sa zbavil možného hmyzu a zárodkov spôsobujúcich hnilobu. A tiež aby zanechali produkt odolný a bezpečný. Dizajn Bamboo má korene v prírodnom spracovaní suroviny. Minimalizácia plastov v základných súčastiach zaručuje dlhú životnosť.

Rozmery produktu: Ø91x157mm
Napájanie:              230V/ 24V DC
Príkon:                   12W
Objem vody:           100ml

Hmotnosť:              275g

Prečo používať ultrazvukový odparovač?
      Ultrazvukový odparovač rozptyľuje esenciálne oleje za pomoci high-tech keramickej doštičky umiestnenej na dne odparovača, ktorá kmitá ultrazvukovou rýchlosťou, čo rozbíja molekuly vody do plynného skupenstva na studenú paru. Týmto spôsobom nedochádza k zohrievaniu olejov, čím si uchovajú pôvodnú vôňu a liečivé účinky. Do ovzdušia stúpajú aktívne látky, ktorých vdychovanie má pozitívne účinky na organizmus. Úzkym hrdlom stúpajú mikrokvapôčky v podobe jemnej pary, ktorá sa postupne rozptyľuje v miestnosti. Výhodou ultrazvukovej technológie je vysoký výkon a minimálna spotreba elektrickej energie. Za pár minút osvieži vzduch vo Vašej domácnosti alebo kancelárii. Je možné ho využívať ako zvlhčovač vzduchu alebo po pridaní esenciálnych vonných olejov ako osviežovač vzduchu.
      Správna vlhkosť vzduchu pomáha proti neduhom, ktoré vyvoláva príliš suchý vzduch, ako sú kašeľ, chronické prechladnutie a respiračné onemocnenia. Optimálna vlhkosť vzduchu by mala byť okolo 50%. Medzi blahodarné účinky patrí zvhlčovanie pleti a z toho vyplývajúcu pomalšiu tvorbu vrások, bráni popraskaniu pier, pálenie očí a škrabaniu v krku. Správna vlhkosť vzduchu chráni nábytok v miestnosti, hudobné nástroje alebo obrazy.

     Voda v odparovači sa nezohrieva a je stále v izbovej teplote. Preto nehrozí žiadne obarenie pri prevrhnutí odparovača. Odparovače majú automatické vypínanie regulované hladinou vody v zásobníku, vďaka čomu sú bezpečné. Napájenie je zo siete 230V cez transformátor s bezpečným napätím 24V. V prípade zatopenia elektroniky vodou sa Vám taktiež nič nestane.

     Ako bonus pri kúpe ultrazvukového odparovača dávame 1ks BIO aromatický olej SLADKÝ POMARANČ ZDARMA.
      Pomarančová vôňa stimuluje tráviaci trakt, pomáha pri žalúdočnej nevoľnosti, podporuje chuť k jedlu a uľavuje od bolesti hlavy. Vôňa rozvíja pocit optimizmu. Je lisovaný za studena z kôry talianskych pomarančov.

Miesta použitia ultrazvukových odparovačov
     Salóny krásy, kúpele, spálne, obývačky, konferenčné miestnosti, kancelárie, chodby, hotely a veľa ďalších súkromných a verejných priestorov.

SME PREDAJCA:

Compass Piešťany

mylinespa

Wellis

Váš tovar Vám dovezie:

Doprava DHL

SPLÁTKUJEME S:

Bazén na splátky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×