Ultrazvukový odparovač - AMPHORA

Ultrazvukový odparovač - AMPHORA

Ultrazvukový odparovač AMPHORA ponúka vizuálne stimulujúce svetlo s prechodmi farebného spektra, ktoré vytvára dúhovú ilumináciu, vďaka nádherne tvarovaným krivkám. Je vybavený striedavým a kontinuálnym parným módom, pričom para a svetlá sú ovládateľné nezávisle.

34,99 € s DPH

29,16 €

Skladové číslo: 141041-H

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Hanscraft

ULTRAZVUKOVÝ ODPAROVAČ – AMPHORA
      Ultrazvukový odparovač  ponúka vizuálne stimulujúce svetlo s prechodmi farebného spektra, ktoré vytvára dúhovú ilumináciu, vďaka nádherne tvarovaným krivkám. Je vybavený striedavým a kontinuálnym parným módom, pričom para a svetlá sú ovládateľné nezávisle.


Rozmery produktu: ø91x256mm
Napájanie:              230V - 24V DC
Príkon:                   12W
Objem vody:           80ml
Hmotnosť:              190g

 

 

Prečo používať ultrazvukový odparovač?
      Ultrazvukový odparovač rozptyľuje esenciálne oleje za pomoci high-tech keramickej doštičky umiestnenej na dne odparovača, ktorá kmitá ultrazvukovou rýchlosťou, čo rozbíja molekuly vody do plynného skupenstva na studenú paru. Týmto spôsobom nedochádza k zohrievaniu olejov, čím si uchovajú pôvodnú vôňu a liečivé účinky. Do ovzdušia stúpajú aktívne látky, ktorých vdychovanie má pozitívne účinky na organizmus. Úzkym hrdlom stúpajú mikrokvapôčky v podobe jemnej pary, ktorá sa postupne rozptyľuje v miestnosti. Výhodou ultrazvukovej technológie je vysoký výkon a minimálna spotreba elektrickej energie. Za pár minút osvieži vzduch vo Vašej domácnosti alebo kancelárii. Je možné ho využívať ako zvlhčovač vzduchu alebo po pridaní esenciálnych vonných olejov ako osviežovač vzduchu.
      Správna vlhkosť vzduchu pomáha proti neduhom, ktoré vyvoláva príliš suchý vzduch, ako sú kašeľ, chronické prechladnutie a respiračné onemocnenia. Optimálna vlhkosť vzduchu by mala byť okolo 50%. Medzi blahodarné účinky patrí zvhlčovanie pleti a z toho vyplývajúcu pomalšiu tvorbu vrások, bráni popraskaniu pier, pálenie očí a škrabaniu v krku. Správna vlhkosť vzduchu chráni nábytok v miestnosti, hudobné nástroje alebo obrazy.

     Voda v odparovači sa nezohrieva a je stále v izbovej teplote. Preto nehrozí žiadne obarenie pri prevrhnutí odparovača. Odparovače majú automatické vypínanie regulované hladinou vody v zásobníku, vďaka čomu sú bezpečné. Napájenie je zo siete 230V cez transformátor s bezpečným napätím 24V. V prípade zatopenia elektroniky vodou sa Vám taktiež nič nestane.

     Ako bonus pri kúpe ultrazvukového odparovača dávame 1ks BIO aromatický olej SLADKÝ POMARANČ ZDARMA.
      Pomarančová vôňa stimuluje tráviaci trakt, pomáha pri žalúdočnej nevoľnosti, podporuje chuť k jedlu a uľavuje od bolesti hlavy. Vôňa rozvíja pocit optimizmu. Je lisovaný za studena z kôry talianskych pomarančov.

Miesta použitia ultrazvukových odparovačov
     Salóny krásy, kúpele, spálne, obývačky, konferenčné miestnosti, kancelárie, chodby, hotely a veľa ďalších súkromných a verejných priestorov.

SME PREDAJCA:

Compass Piešťany

mylinespa

Wellis

Váš tovar Vám dovezie:

Doprava DHL

SPLÁTKUJEME S:

Bazén na splátky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×