VELOURS DE SPA - Levanduľa - 250ml

VELOURS DE SPA - Levanduľa - 250ml

Vonná esencia do vírivej vane.

16,50 € s DPH

13,75 €

Skladové číslo: 254361-SSA

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: CAMYLLE

VELOURS DE SPA - Levanduľa - 250ml

Dávkovanie: 2-3 vrchnáky na 1500l vody vo vírivke.

Predtým planá rastlina, ktorá sa vyskytovala v horách v dnešnej dobe úplne udomácnila. Dokonca pohľad na levanduľové poli v  Provence sa stal jedným z hlavných symbolov tohto krásneho francúzskeho regiónu. Najrozšírenejším druhom je lavandin (vhodný pri psychickom vypätí, pomáha pri bolestiach hlavy, chrípke a dýchacích problémoch) čiže trnovitá levanduľa (Lavandula latifolia). Jej vynikajúce liečivé účinky sú dnes základom modernej aromaterapie.

Upozornenie: Neodporúča sa užívať v prvých 4 mesiacoch tehotenstva.

Aromaterapia znamená rešpekt, a to v každom smere: rada, ktorú vyvinula francúzska firma Camylle vo svojich laboratóriách spĺňa všetky podmienky pre čistotu kúpeľov, a preto si teraz môžete vychutnať naozajstnú kúpeľ v esenciálnych olejoch získaných z rastlín.

Rad Velours de Spa je určený pre vírivé bazény a spa a je vyvinutá tak, aby neupchávala ani nezanášala filtre a ich potrubia. Esencie firmy Camylle sú 100% prírodné produktom a tak vďaka svojim aktívnym prírodným zložkám ktoré sú známe pre svoje posilňujúce, zoštíhľujúce a klidňující účinky priamo vyzývajú k duševnej pohode.

Alternatívne produkty

SME PREDAJCA:

Compass Piešťany

mylinespa

Wellis

Váš tovar Vám dovezie:

Doprava DHL

SPLÁTKUJEME S:

Bazén na splátky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×