BRUME DE HAMMAM - Levanduľa - 1000ml

BRUME DE HAMMAM - Levanduľa - 1000ml

Esencia pre parnú saunu.

24 € s DPH

20 €

Skladové číslo: 254100-SSA

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: CAMYLLE

BRUME DE HAMMAM - Levanduľa - 1000ml

Rad vonných bylinných esencií Brum De Hammam je dnes považovaná za meradlo profesionálov z odboru. Tieto bylinné esencie prinesú do parného kúpeľa očarujúce vône rastlinných esencií, docielite pocitu pohody a čistoty, ktorú nikde inde nemožno nájsť. Po ukončení parné kúpele pocítite príjemnú únavu. Para vyčistila do hĺbky vašu pokožku aj celé telo - dokonca aj vaša duša sa zdá čistejšia.


Vonná esencia do pary Levanduľa - popis:
Predtým planá rastlina, ktorá sa vyskytovala v horách v dnešnej dobe úplne udomácnila. Dokonca pohľad na levanduľová poľa v krajině Provence sa stal jedným z hlavných symbolov tohto krásneho francúzskeho regiónu .. Najrozšírenejším druhom je lavandin (vhodný pri psychickom vypätí, pomáha pri bolestiach hlavy, chrípke a dýchacích problémoch) čiže trnovitá levanduľa (Lavandula latifolia). Jej vynikajúce liečivé účinky sú dnes základom modernej aromaterapie.

Upozornenie: Neodporúča sa užívať v prvých 4 mesiacoch tehotenstva.

Použitie vonné esencie do pary:
Vonné esencie sú pripravené priamo na dávkovanie. Množstvo uspôsobte možnostiam výparníka a veľkosti parnej sauny tak, aby to zodpovedalo Vášmu pohodliu. Ideálne je, aby sa dávkovali nízke hodnoty ale pokiaľ možno čo najčastejšie. Esencie sú dokonale rozpustné a možno ich teda bez problémov riediť vodou. Užívajte si vône, ktoré prevonia celú miestnosť.

Alternatívne produkty

SME PREDAJCA:

Compass Piešťany

mylinespa

Wellis

Váš tovar Vám dovezie:

Doprava DHL

SPLÁTKUJEME S:

Bazén na splátky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×