BRUME DE HAMMAM - Eucalyptus - 1000ml

BRUME DE HAMMAM - Eucalyptus - 1000ml

Esencia pre parnú saunu.

18,30 € s DPH

15,25 €

Skladové číslo: 254110-SSA

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: CAMYLLE

BRUME DE HAMMAM - Eucalyptus - 1000ml


Rad vonných bylinných esencií Brum De Hammam je dnes považovaná za meradlo profesionálov z odboru. Tieto bylinné esencie prinesú do parného kúpeľa očarujúce vône rastlinných esencií, docielite pocitu pohody a čistoty, ktorú nikde inde nemožno nájsť. Po ukončení parné kúpele pocítite príjemnú únavu. Para vyčistila do hĺbky vašu pokožku aj celé telo - dokonca aj vaša duša sa zdá čistejšia.


Vonná esencia do pary Eukalyptus - popis:
Esenciálne oleje z eukalyptu sú bezpochyby jednými z najpoužívanejších v saunách, pare aj vírivkách. Silná vôňa eukalyptu navodzuje pocit dokonalej čistoty a sily. Toto aróma sa odporúča najmä pri rôznych ochoreniach dýchacích ciest pre svoju schopnosť prečistiť prieduškové trubice. Rastlina eukalyptu je často obsiahnutá vo farmaceutických zloženiach vďaka svojim protizápalovým a protiinfekčnými vlastnostiam.

Upozornenie: Neodporúča sa užívať v prvých 4 mesiacoch tehotenstva.


Použitie vonné esencie do pary
Vonné esencie sú pripravené priamo na dávkovanie. Množstvo uspôsobte možnostiam výparníka a veľkosti parnej sauny tak, aby to zodpovedalo Vášmu pohodliu. Ideálne je, aby sa dávkovali nízke hodnoty ale pokiaľ možno čo najčastejšie. Esencie sú dokonale rozpustné a možno ich teda bez problémov riediť vodou. Užívajte si vône, ktoré prevonia celú miestnosť.

Alternatívne produkty

SME PREDAJCA:

Compass Piešťany

mylinespa

Wellis

Váš tovar Vám dovezie:

Doprava DHL

SPLÁTKUJEME S:

Bazén na splátky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×