Camylle Vonná esencia do sauny Voile de Sauna - CITRON 250 ml

Camylle Vonná esencia do sauny Voile de Sauna - CITRON 250 ml

Esencie pre suché sauny.

13,20 € s DPH

11 €

Skladové číslo: 254241-SSA

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: CAMYLLE

Camylle Vonná esencia do sauny Voile de Sauna - CITRON 250 ml

Vysoko koncentrovaný roztok zachovávajúci si úplne všetky kvality obsiahnutých 100% prírodných esenciálnych olejov. Roztok sa zároveň dokonale rozpúšťa a zanechá tak za sebou iba príjemne prevoňané prostredie. Dýchajte pomaly a zhlboka, aby ste absorbovali esenciálne oleje: niektoré z nich majú upokojujúci a relaxačný účinok, iné sú regeneračné a stimulačné.

Ide o vonnú esenciu povzbudzujúce - so sviežim a ovocnou arómou. Esenciálny olej kejaputu je silné antiseptikum ktoré sa používa na uvoľňovanie svalovej tenzie.

Upozornenie: Neodporúča sa užívať v prvých 4 mesiacoch tehotenstva.

Citrón obsahuje vôbec najlepší esenciálny olej pre ženy. Je známy najmä pre svoje antibakteriálne a dezinfekčné účinky pri prechladnutí. Zvyšuje prirodzenú imunitu tela. Štúdie realizované v Japonsku potvrdili, že ak sa používa citrón v kanceláriách je možné následne znížiť absentismus až o polovicu a zvýšiť tiež pracovnú výkonnosť.

Dávkovanie saunových esencií:
Do sauny stačí 10 - 20 ml roztoku na 1 liter vody, teda cca 50 - 100 ml. Dávkovanie vonných esencií je individuálne a záleží predovšetkým na vašej vnímavosti a momentálnej nálade.

Alternatívne produkty

SME PREDAJCA:

Compass Piešťany

mylinespa

Wellis

Váš tovar Vám dovezie:

Doprava DHL

SPLÁTKUJEME S:

Bazén na splátky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×