SANOSIL SUPER 25 Ag 1kg

SANOSIL SUPER 25 Ag 1kg

Koncentrovaný dezinfekčný prostriedok proti baktériám, vírusom, kvasinkám a plesniam, bakteriálnym endospóram a biofilmu na širokospektrálone použitie.

17 € s DPH

14,17 €

Skladové číslo: SS25Ag01

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: Sanosil

Sanosil Super 25 Ag

Sanosil Super 25 Ag je kvapalný dezinfekčný prostriedok určený na dezinfekciu predmetov a povrchov otieraním, striekaním, ponorením a preplachovaním. Hlavné využitie v potravinárstve, nápojovo a mliekarenskom priemysle, zdravotníctve, komunálnej hygiene, veterinárnej praxe, poľnohospodárstve. Prostriedok je vhodný na dezinfekciu pitnej vody aj indivituálne ale je určený aj na vodárenskú úpravu pitnej vody. Je schválený Úradom verejného zdravotníctva SR, rozhodnutím č. 1511/2014 podľa §13 osar. 4 písm. e zákona č. 355/2007 Z.z. Je určený aj na dezinfekciu teplých vôd a ich rozvodov a na likvidáciu výskytu a množenia baktérii,  hlavne Legionelle. Je účinný proti bakériám, vírusom, kvasinkám a plesniam, bakteriálnym endospóram a biofilmu / bakteriálnemu slizu.

Návod na použitie: Systém pitnej vody: Nádrže, potrubia, zariadenia na pitnú vodu atď.: Riedenie: 1:1000: 1L Sanosil na 1000L vody. Naplňte vodný systém dezinfekčným roztokom a nechajte pôsobiť 12-24 hodín.

Dezinfekcia vody: Na dezinfekciu a konzerváciu úžizkovej vody, striekajúcej vody, vody na oplachovanie, umývanie vodou, atď, doporučujeme množstvo Sanosilu 25-100 ml na 1m3 vody. V závislosti na charaktere znečistenia, je čas pôsobenia od 15 minút do 4 hodín. Pri pitnej vode musia byť vopred skúmané individuálne podmienky za účelom zistenia presného dávkovania. Naši odborníci Vám radi poradia. Riedenie je od 400 ml/m3 do 1000ml/m3 (šoková dezinfekcia) s časom  min. 60 min.

Dezinfekcia povrchov: Pri bežnej dezinfekcii sa používajú vodné roztoky pri teplote 0 - 95°C. Dávkovanie pre čisté povrchy 50 - 100 ml/m2, ľahko  znečistené povrchy 70 - 150 ml/m2.. Sanosil Super 25 Ag sa riedi bezprostredne pred použitím a nanáša sa rozpračovačom (Sanospray, EasyFog a pod.), mopom na povrchy alebo ponorením do roztoku. Naneste na povrch a nechajte  uschnúť. Kontaktný čas 30 inút.

Riedenia Sanosil Super 25 Ag s 50 % peroxidom  vodíka a 0,05% striebrom:
2% - na likvidáciu baktérii, vírusov, kvasiniek a plesní (nízsky stupeň znečistenia, dôkladne vyčistené)
2% koncentrácia = 1L roztoku obsahuje 20 ml Sanosil Super 25 Ag (koncentrátu)

3% - na likvidáciu baktérii, vírusov, kvasiniek a plesní (nízsky stupeň znečistenia, dobre vyčistené)
3% koncentrácia = 1L roztoku obsahuje 30 ml Sanosil Super 25 Ag (koncentrátu)

6% - na likvidáciu baktérii, vírusov, kvasiniek a plesní (vysoký stupeň znečistenia)
6% koncentrácia = 1L roztoku obsahuje 60 ml Sanosil Super 25 Ag (koncentrátu)

10% - na likvidáciu plesní (mycélí), baktérii a kvasiniek (veľmi vysoký stupeň znečistenia)

12% - 15% - na likvidáciu bakteriálnych endospór

Dezinfekcia ponorením:
Na dezinfekciu pracovných nástrojov, ako sú kĺby, skutky, riad, krájacie dosky atď. 

SME PREDAJCA:

Compass Piešťany

mylinespa

Wellis

Váš tovar Vám dovezie:

Doprava DHL

SPLÁTKUJEME S:

Bazén na splátky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×