Probazen DUO tablety MAXI 1 kg

Probazen DUO tablety MAXI 1 kg

Dvojfázové tablety pre okamžitú a dlhodobú dezinfekciu, vločkovanie, likvidácia rias a prejasnenie vody 1. fáza – rýchlo rozpustná časť – zaistí okamžitú a veľmi účinnú dezinfekciu vody 2. fázy – pomaly rozpustná časť - zaisťujúca dlhodobú dezinfekciu, vločkovania, likvidáciu rias a prejasnenie vody.

10,15 € s DPH

8,46 €

Skladové číslo: 336.02

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Proxim

DUO tablety MAXI

Chémia do bazéna

Pred aplikáciou prípravku skontrolujte pH vody príslušným testerom, nastavte hodnotu pH na 6,8 - 7,6 pomocou prípravku pH MINUS alebo pH PLUS. V prípade tvrdej vody sa stabilizuje jej tvrdosť prídavkom STABILIZÁTOR TVRDOSTI.


Potom sa vloží do plaváka alebo zásobníka tabliet 1 ks DUO TABLETY MAXI na 15-20 m3 vody v bazéne. Rychlorozpustná čásť tablety sa rozpustí do 10 minút, čím sa zaistí okamžitá dezinfekcia a nastaví sa účinná koncentrácia chlóru vo vode v bazéne. Pomaly rozpustná čásť tablety stačí pre udržanie potrebnej koncentrácie aktívneho chlóru vo vode (0,3-0,5 mg/l) na 5 až 7 dní v závislosti na faktoroch, ktoré ovplyvňujú množstvo akíivneho chlóru vo vode, ako sú teplota vzduchu a vody, intenzita slnečného žiarenia a zaťaženie bazéna. Kontrolu správnej koncentrácie akívneho chlóru a pH je treba vykonávať pravidelne vhodným testerom.

Prípravok v sebe už obsahuje látky, ktoré zabraňujú rast rias, no i tak pri prípadnom výskyte rias je možné vykonať jednorázovú úpravu vody prípravkom CHLOR ŠOK podľa návodu uvedeného na tomto prípravku.

Alternatívne produkty

 • Probazen KOMBI TABLETY MAXI 1,0 kg

  200 g tablety s obsahom 80% aktívneho chlóru zabezpečujúce...

  9,80 € s DPH

  8,17 €

  Skladové číslo: 10217.26
  Dostupnosť: Skladom

 • Probazen MULTI Tablety MAXI 5v1 1 kg

  200 g tablety zaisťujúce dezinfekciu, vločkovanie, likvidáciu rias,...

  10,15 € s DPH

  8,46 €

  Skladové číslo: 316.02
  Dostupnosť: Skladom

SME PREDAJCA:

Compass Piešťany

mylinespa

Wellis

DOPRAVA:

doprava

SPLÁTKUJEME S:

Bazén na splátky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info
×