Čistič BIO Jazierok 1 kg

Čistič BIO Jazierok 1 kg

ČISTIČ BIO JEZIEROK je vyváženou kombináciou baktérií a enzýmov, ktoré veľmi účinne a šetrne rozkladajú nečistoty organického pôvodu.

53 € s DPH

44,17 €

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Proxim

Čistič BIO jazierok

- je vyváženou kombináciou baktérií a enzýmov, ktoré veľmi účinne a šetrne rozkladajú nečistoty organického pôvodu. Prípravok znižuje obsah živín pre rast rias, po ich odumretí slúžia riasy ako potrava pre baktérie obsiahnuté v prípravku. Tým sa znižuje obsah usadenín organického pôvodu na dne jazierka, prejasňuje sa voda a nastavuje sa biologická rovnováha.Je to unikátny prípravok, jeho každá zložka prispieva k biodegradačnému procesu. Je neškodný voči rybám a iným vodným živočíchom, je šetrný k životnému prostrediu.

Návod k použitiu a dávkovanie:

Obsah balenia je určený pre ošetrenie 50 m3 vody v priebehu jedného mesiaca. Doporučujeme mesačnú dávku rozdelit na viacej dielov a zo začiatku dávkovať 1 x týdždenne, po nastavení rovnováhy (cca po 4 aplikáciach) raz mesačne. Potrebné množstvo prípravku vysypte do plastovej nádoby. Na 100 g prípravku pridajte 50 g cukru a zalejte 1 litromm vlažnej vody. Po 30 minutách je prípravok aktivovaný a môžete ho vliať do jazierka.
Upozornenie: Biologická rovnováha je pri správnej aplikácii nastavená cca po 3-4 týždňoch. Riaďte sa pokynov pre dávkovanie a vyvarujte sa prekročeniu doporučenej dávky.

SME PREDAJCA:

Compass Piešťany

mylinespa

Wellis

Váš tovar Vám dovezie:

Doprava DHL

SPLÁTKUJEME S:

Bazén na splátky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×