ČISTIČ BIO JAZIEROK 50 g

ČISTIČ BIO JAZIEROK 50 g

ČISTIČ BIO JAZIEROK je vyváženou kombináciou baktérií a enzýmov, ktoré veľmi účinne a šetrne rozkladajú nečistoty organického pôvodu.

3,50 € s DPH

2,92 €

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Proxim

ČISTIČ BIO JEZIEROK

- je to čistič ktorý vyváženou kombináciou baktérií a enzýmov,  veľmi účinne a šetrne rozkladajú nečistoty organického pôvodu. Tento čistič BIO jazierok je vyváženou kombináciou baktérií a enzýmov, ktoré veľmi účinne a šetrne rozkladajú nečistoty organického pôvodu. Prípravok znižuje obsah živín pre rast rias, po ich odumretí slúžia riasy ako potrava pre baktérie obsiahnuté v prípravku. Tým sa znižuje obsah usadenín organického pôvodu na dne jazierka, prejasňuje sa voda a nastavuje sa biologická rovnováha. Je to unikátny prípravok, jeho každá zložka prispieva k biodegradačnému procesu. Je neškodný voči rybám a iným vodným živočíchom, je šetrný k životnému prostrediu.

Návod k použitiu a dávkovanie:

Obsah balenia je určený pre ošetrenie 10 m3 vody v priebehu jedného mesiaca. Doporučujeme mesačnú dávku rozdeliť na viacej dieľov a zo začiatku dávkovať 1 x týždenne, po nastavení rovnováhy (cca po 4 aplikáciách) raz mesíčne. Potrebné množstvo prípravku vsypte do plastovej nádoby. Na 50 g prípravku pridajte 25 g cukru a zalejte 1 litrom vlažnej vody. Po 30 minutách je prípravok aktivovaný a môžete ho vliať do jazierka.

Upozornenie: Biologická rovnováha je pri správnej aplikácii nastavená cca po 3-4 týždňoch. Riaďte sa pokynov pre dávkovanie a vyvarujte sa prekročeniu doporučenej dávky.

SME PREDAJCA:

Compass Piešťany

mylinespa

Wellis

Váš tovar Vám dovezie:

Doprava DHL

SPLÁTKUJEME S:

Bazén na splátky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×