Infrasauna SYDNEY CEDR 2+

Infrasauna SYDNEY CEDR 2+

+ EXTRA DARČEK

Voňavá infrasauna pre dve osoby.

1.673 € s DPH

1.394,17 €

Skladové číslo: 130102

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Hanscraft

Garancia pevnej ceny

Darček Bohemia CrystalsInfrasauna SYDNEY CEDR 2+

Nová generácia infrasáun s označením 2+ prináša niekoľko vylepšení.

S pokrokom nových technológií prichádza aj Bluetooth Sound Systém, ktorý je párovatelný so smatphonom. Prehrávať si tak budete môcť svoju obľúbenú hudbu priamo z telefónu. Tento model ďalej prináša inováciu vo forme LED farebnej chromoterapia, ktorá napomáha ešte k lepšiemu uvoľneniu tela a mysle.

Infrasauna SYDNEY CEDR 2+ je vhodná pre dve osoby. Svojou veľkosťou zodpovedá modelu Constance. Vyznačuje sa kvalitou. Je vyrobená z kanadského cédra, ktorý má charakteristickú vôňu. Infrasauna má elegantné spracovanie, príjemnú vôňu a poskytuje maximálny komfort.

Vlastnosti kanadského červeného cédra pre infrasauny:
Výška kanadského cédra je v priemere 50 m, ale môže dokonca dosiahnuť až 75 metrov. Priemer kmeňa môže dosiahnuť 2 metre, alebo aj viac. Jeho kmeň je zdanlivo bledý a kužeľovitý, konáre sa začínajú rozvetvovať-košatiť vo výške 30 metrov. Kôra je spravidla hladká a tenká. Povrchy a letorosty sú od seba navzájom veľmi dobre oddelené, aj keď rozdiel farby medzi nimi nie je príliš odlišný.

Povrch dreva je asi 5 cm hrubý, má skôr svetlú farbu, niekedy aj bielu. Jadrové drevo je zvyčajne nerovnomernej farby a líšia sa od svetlo hnedej až po červenkasté hnedé odtiene. Céder sám o sebe spravidla nemá žiadne živicové kanáliky a lúče nie sú v priereze viditeľné. Letokruhy sú zvlnené a jasne rozpoznateľné. Drevo je rovné, má pevný, hrubý materiál so strednou tvrdosťou a dobrým rozdelením, ideálnym pre výrobu saunovacieho materiálu. Dĺžka vlákien je cca. 3,8 mm. Samozrejme, že vôňa cédrového dreva je charakteristická, s kúzelným nádychom jemnej hrušky. Červený céder vysychá a zreje veľmi ľahko. Drevo vyschne len okrajovo, zostáva však odolné a perfektne vodotesné.

Aj z týchto dôvodov sme kanadský céder priradili pre model Sydney Céder a Swiss Cedr. Veríme, že vyššiu výrobnú cenu oproti kanadskému jedlovcu vynahradí čarovná vôňa cédrového dreva s neobyčajne elegantným sfarbením do tmavšieho odtieňa.

Parametre infrasauny Sydney Céder:
- Interiér z kanadského cédra
- Exteriér z kanadského cédra
- 6x karbónové infražiariče
- Výkon infražiaričov 1940 W
- Podlahový žiarič na chodidlá
- Ionizátor
- 6mm temperované sklo s dymovým efektom
- SAUNA AUDIO systém - AUX, Mp3
- Bluetooth Sound Systém (párovatelný so smartphonom)
- LED farebná chromoterapia
Veľkosť: 1200 x 1050 x 1900 mm

PARAMETRE NAŠICH karbónových infračervených žiaričov
- napätie 230 V / 50 Hz
- výkon 0,01w / cm2 -0,5w / cm2
- povrchová teplota 85 ° C
- špecifikácia - veľká plocha
- hrúbka panelu 5 mm
- stupeň odolnosti proti ohňu 94V0
- krivka zostupnej teploty stabilné, hladká
- Infračervená striedavá frekvencia 98%
- údržba - jednoduchá, bezúdržbové

Naše patentované karbónové infražiariče poskytujú bezpečné sálavé teplo, ktoré je veľmi efektívne aj svojou podobnosťou ku slnečnému. Sálavým teplom rozumieme vyššiu efektivitu, pretože Vás prehreje, nie iba povrchovo. Až 93% tohto tepla je totiž organizmom absorbované. Naše infrasauny sú navyše veľmi úsporné na rozdiel od tradičných sáun. Na nahriatie Vám postačí 5-10 minút, čo šetrí čas i energiu. Sálavé teplo infrasauny je schopné hĺbkovo prehriať Vaše telo až 3,7 cm pod pokožkou s 1-3x vyšším potiacim efektom než u tradičných sáun.

Prečo práve infrasaunu?
- Krásny elegantný a moderný dizajn, veľmi ľahko zostaviteľné, užívateľsky jednoducho ovládateľné.
- Veľmi energeticky úsporná prevádzka - karbónové infražiariče infrasauny
- Nízka povrchová teplota je pre krvný obeh vhodná a bezpečná
- Rovnomerné rozloženie vnútornej teploty - vyššia potiaca efekt.
- Efektívne sálavé teplo prenikajúce hlboko do organizmu - až 3,7 cm pod pokožku.
- Bezpečné a zdravé infračervené žiarenie 5,6-15 mikrónov.

TIPY PRE VYUŽITIE VAŠEJ INFRASAUNY
Pri pobyte v infrasaune odporúčame mať na sebe minimum odevov, pretože niektoré odevné materiály absorbujú infračervené lúče a anulujú ich účinok. Infrasaunu odporúčame použiť až po zhruba desiatich minútach, keď je v prevádzke infražiarič. Nechajte ho najskôr prehriať. Oproti tradičným saunám majú infrasauny výhodu takmer okamžitého účinku. Infrasaunu nemusíte prehrievať 40 minút dopredu - 10 minút bohato stačí, čo Vám ušetrí veľké množstvo času i energie.

Ihneď po vstupe pocítite teplo, generované karbónovým infraohrievač-infražiaričom. Vlnová dĺžka tohto tepla umožní infračerveným lúčom preniknúť do vašej kože a prehriať vaše telo v podkožnej oblasti. Väčšina ľudí má tendenciu sa začať potiť po 20 minútach pobytu v saune, hoci táto doba sa skracuje spolu s intenzitou pobytov v saune.

PRAKTICKÉ RADY PRE POUŽITIE INFRASAUNY SYDNEY CEDR
- Ak sa pred pobytom v saune osprchujete alebo vykúpete v horúcej vode, budete sa aj počas pobytu v saune viac potiť.
- Pre reguláciu správnej teploty vnútri sauny-infrasauny môžete použiť prenosný stropný ventilátor. Toto umožní rýchlejšie a rovnomernejšie rozloženie tepla.
- Pre komfort pri sedení použite niekoľkokrát preložený uterák.
- Pre úľavu pri boľavých a napätých svaloch, masírujte počas pobytu v saune postihnutej oblasti pre rýchlejší ústup bolesti.
- Pre efektívnejšiu starostlivosť o vaše členky a chodidlá, môžete zdvihnúť vaše nohy a oprieť je v blízkosti ohrievača, čím dôjde k efektu hlbokého prehriatia končatín.
- Relaxačný a ukľudňujúci pobyt v infrasaune vám poskytne kvalitnejší a príjemný spánok.
- Po ukončení pobytu v saune sa bezprostredne nesprchujte. Vzhľadom k tomu, že vaše telo bolo prehrievané počas pobytu v infrasaune a ďalej sa potíte, aj keď sú ohrievače už vypnuté. Otvorte dvere sauny a nechajte svoje telo, aby sa počas ochladzovania ešte trochu zapotili. Potom čo sa začnete cítiť príjemnejšie, môžete sa osprchovať v teplej alebo studenej vode, aby došlo k odstráneniu potu z povrchu vášho tela.

Odporúčame pitie dostatočného množstva vody pred, počas a po absolvovaní sedenie v saune, aby nedošlo k dehydratácii tela.

SME PREDAJCA:

Compass Piešťany

mylinespa

Wellis

Váš tovar Vám dovezie:

Doprava DHL

SPLÁTKUJEME S:

Bazén na splátky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×