Infrasauna ALICANTE 2+

Infrasauna ALICANTE 2+

+ EXTRA DARČEK

Infrasauna novej generácie pre štyri osoby.

1.960 € s DPH

1.633,33 €

Skladové číslo: 130062

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Hanscraft

Garancia pevná cena

Darček Bohemia Crystals

Infrasauna ALICANTE 2+

Nová generácia infrasáun s označením 2+ prináša hneď niekoľko vylepšení. Prvý z nich je podlahový infražiarič 50W, vďaka ktorému budú prehriate aj Vaše chodidlá a nohy. S pokrokom nových technológií prichádza aj Bluetooth Sound Systém, ktorý je párovatelný so smatphonom. Prehrávať si tak budete môcť svoju obľúbenú hudbu priamo z telefónu. A v neposlednom rade tento model prináša inováciu vo forme LED farebnej chromoterapie, ktorá napomáha ešte k lepšiemu uvoľneniu tela a mysle.

Infrasauna ALICANTE 2+ je vhodná pre štyri osoby a je veľmi pohodlná. Vyznačuje sa kvalitou. Je vyrobená z vyzretého dreva kanadskej jedle so životnosťou vyše 300 rokov. Vyniká minimálnym množstvom hrčí a minimálnou kazivosťou bez výskytu smoly. To v konečnom dôsledku znamená, že pri pobyte v saune ucítite iba príjemnú vôňu dreva bez vedľajšieho zápachu.

PARAMETRE INFRASAUNY ALICANTE:
- Interiér z kanadského jedlovca
- Exteriér z kanadského jedlovca
- 8x karbónový infražiarič
- Výkon infražiaričov 2700 W
- LED farebná chromoterapia - relaxácia farbami
- Ionizátor kyslíka
- 6mm číre temperované sklo
- Mäkčené dizajnové rohy
- Odkladacia plocha pri dverách infrasauny
- Bočné presklenie infrakabíny pre maximalizáciu osvetlenia
- SAUNA AUDIO systém - AUX, CD, FM, Mp3
- Bluetooth Sound Systém (párovatelný so smartphonom)
Rozmery: 1800 x 1100 x 1900 mm

PARAMETRE NAŠICH karbónových infračervených žiaričov
- napätie 230 V / 50 Hz
- výkon 0,01w / cm2 -0,5w / cm2
- povrchová teplota 85 ° C
- špecifikácia - veľká plocha
- hrúbka panelu 5 mm
- stupeň odolnosti proti ohňu 94V0
- krivka zostupnej teploty stabilná, hladká
- Infračervená striedavá frekvencia 98%
- údržba - jednoduchá, bezúdržbové

AKÝ JE ROZDIEL MEDZI ŠTANDARDNOU SAUNOU A INFRASUNOU ALICANTE 2+?
Hlavne v rýchlosti ohrevu a hĺbky prieniku tepla do ľudského tela. Infražiarenie je označované za  "domáceho lekára". Práve preto sú infrasauny, HANSCRAFT infrasauny nevynímajúc, používané k rehabilitáciI, po športových výkonoch aj v zdravotníctve.
Hlavným rozdielom je teda rýchlosť nahriatiA žiaričov. Kým klasická sauna sa ohrieva cca 30-40 minút, infrasauna HANSCRAFT potrebuje cca 4 minúty na ohrietie do prevádzkovej teploty. Ušetríte čas i peniaze. Model infrasauny ALICANTE 2+ obsahuje karbónové žiariče s výkonom 2 700W, čo je naozaj dostatočné aj na tak priestrannú saunovú kabínu.

Infrasaunu ALICANTE 2+ môžete umiestniť do interiéru, kamkoľvek sa Vám bude hodiť. Bez väčších problémov ju môžete premiestniť z miesta na miesto. Spotreba energie je vďaka karbónovým žiaričom sauny veľmi nízka, teda sa o zvýšené náklady nemusíte báť.

INFRASAUNA ALICANTE 2+ OBSAHUJE IONIZÁTOR KYSLÍKA
Infrasauna ALICANTE 2+ je tiež vybavená systémom kyslíkovej ionizácie. Ionizátor kyslíka tvorí anióny o zápornom náboji, ktoré zvyšujú kvalitu vzduchu v infrasaune. Vôňou aj kvalitou môže takto obohatený vzduch pripomínať vôňu vysokohorského alebo morského prostredia. Ak trpíte chronickou nádchou, astmou, alergiou alebo inými respiračnými ochoreniami, naša infrasauna Vám môže významne pomôcť. Samozrejme sa o vhodnosti poraďte so svojím lekárom.

BUĎTE ZDRAVŠÍ A ŠTÍHLEJŠÍ S INFRASUNOU ALICANTE 2+
Saunovanie a infrasaunovanie je vhodným a účinným doplnkom redukčných diét aj detoxikačných kúr, ako podporný doplnok. Po polhodine v infrasaune spálite cca 700 kalórií! Potením a prehriatím organizmu sa telo zbavuje škodlivých látok, tuhosti v chrbte a bolestí kĺbov. Vaše svaly sa zregenerujú, uvoľnia sa a oddýchnu si, rovnako ako vaša psychika.

Ak ste priaznivci klasických sáun, infrasauna Vás milo poteší, najmä rýchlosťou náhrevu do prevádzkovej teploty. Sotva stihnete zapnúť tlačidlo, už môžete relaxovať a užívať si rýchlo sa zvyšujúce teplotu. Infrasauna je dokonalá odpočiváreň, ktorá rapídne zlepšuje ľudské zdravie!

Naše infrasauny, respektíve ich sálavé teplo, funguje pri bezpečných teplotách 41-57 ° C, dochádza totiž k prehriatiu nielen na povrchu kože, ale priamo zvnútra tkanív. Prehriatie je teda rýchlejšie a účinnejšie. Model infrasáun ALICANTE 2+ je navyše veľmi priestranný, a napriek tomu účinný vďaka zosilneným žiaričom o celkovom výkone 2 700 W.

SME PREDAJCA:

Compass Piešťany

mylinespa

Wellis

Váš tovar Vám dovezie:

Doprava DHL

SPLÁTKUJEME S:

Bazén na splátky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×