Infrasauna VALENCIA 2+

Infrasauna VALENCIA 2+

+ EXTRA DARČEK

Rohová infrasauna pre tri osoby.

1.415 € s DPH

1.179,17 €

Skladové číslo: 130052

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Hanscraft

Garancia pevná cena

Darček Bohemie Crystals

Infrasauna VALENCIA 2+

Nová generácia infrasáun s označením 2+ prináša hneď niekoľko vylepšení. Prvý z nich je podlahový infražiarič 50W, vďaka ktorému budú prehriata aj Vaše chodidlá a nohy. S pokrokom nových technológií prichádza aj Bluetooth Sound Systém, ktorý je párovatelný so smatphonom. Prehrávať si tak budete môcť svoju obľúbenú hudbu priamo z telefónu. A v neposlednom rade tento model prináša inováciu vo forme LED farebnej chromoterapie, ktorá napomáha ešte k lepšiemu uvoľneniu tela a mysle.

Infrasauna VALENCIA 2+ je vhodná pre tri osoby. Vyznačuje sa kvalitou, priestrannosťou a výkonnosťou. Je vyrobená z vyzretého dreva kanadskej jedle so životnosťou vyše 300 rokov. Vyniká minimálnym množstvom hrčí a minimálnou kazivosťou bez výskytu smoly. To v konečnom dôsledku znamená, že pri pobyte v saune ucítite iba príjemnú vôňu dreva bez vedľajšieho zápachu.

Túžite po luxusnej, výkonnej a priestrannej rohovej infrasaune za skvelé peniaze? Infrasauna Valencia 2+ je presne pre vás! Pri pobyte v infrasaune VALENCIA 2+ oceníte pocit voľnosti, ktorý prináša presklené predné čelné sklo, preto je vhodná aj pre osoby, ktoré trpia úzkosťou v celodrevených saunách. V tejto saune budete mať dokonalý rozhľad aj svetlosť. Nič nebude stáť v ceste Vašej relaxácii a dokonalému zbaveniu sa stresu.

Samozrejmosťou našej sauny VALENCIA 2+ sú aj karbónové infražiariče, ktoré majú výhodu v rýchlosti výhrevu kabíny, až o 50% rýchlejšie než v prípade lacnejších keramických. Nahrejete ju do piatich minút a saunujete sa.

ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA ROHOVÉ INFRASAUNY VALENCIA:
- Kapacita 3 osoby
- Veľmi priestranný a praktický rohový tvar
- Interiér z kanadského jedlovca
- Exteriér z kanadského jedlovca
- 8x karbónový infražiarič
- Výkon karbónových infražiaričov - 2400W
- Ionizátor
- 6mm číre temperované sklo
- Presklená predná stena na vytvorenie priestranného prostredia
- Exkluzívne nadčasový dizajn
- SAUNA AUDIO systém - AUX, FM, Mp3
- Bluetooth Sound Systém (párovateľný so smartphonom)
- LED farebná chromoterapia
- Veľkosť: 1500 x 530 x 1370 x 1900 mm

PARAMETRE NAŠICH karbónových infračervených žiaričov
- napätie 230V / 50Hz
- výkon 0,01w / cm2 -0,5w / cm2
- povrchová teplota 85 ° C
- špecifikácia - veľká plocha
- sila panelu 5 mm
- stupeň odolnosti proti ohňu 94V0
- krivka zostupnej teploty stabilné, hladká
- Infračervená striedavá frekvencia 98%
- údržba - jednoduchá, bezúdržbové

TIPY PRE VYUŽITIE VAŠEJ INFRASAUNY
Pri pobyte v infrasaune odporúčame mať na sebe minimum odevov, pretože niektoré odevné materiály absorbujú infračervené lúče a anulujú ich účinok. Infrasaunu odporúčame použiť až po zhruba desiatich minútach, keď je v prevádzke infraohrievač. Nechajte ho najskôr prehriať. Oproti tradičným saunám majú infrasauny výhodu takmer okamžitého účinku. Infrasaunu nemusíte prehrievať 40 minút dopredu - 10 minút bohato stačí, čo Vám ušetrí veľké množstvo času i energie.

Ihneď po vstupe pocítite teplo, generované karbónovým infraohrievačom - infražiaričom. Vlnová dĺžka tohto tepla umožní infračerveným lúčom preniknúť do vašej kože a prehriať vaše telo v podkožnej oblasti. Väčšina ľudí má tendenciu sa začať potiť po 20 minútach pobytu v saune, hoci táto doba sa skracuje spolu s intenzitou pobytov v saune.

PRAKTICKÉ RADY PRE POUŽITIE INFRASAUNY VALENCIA 2+
- Ak sa pred pobytom v saune osprchujete, alebo vykúpete v horúcej vode, budete sa aj počas pobytu v saune viac potiť.
- Pre reguláciu správnej teploty vnútri infrasauny môžete použiť prenosný stropný ventilátor. Toto umožní rýchlejšie a rovnomernejšie rozloženie tepla.
- Pre komfort pri sedení použite niekoľkokrát preložený uterák.
- Pre úľavu pri boľavých a napätých svaloch, masírujte počas pobytu v saune postihnutej oblasti pre rýchlejší ústup bolesti.
- Pre efektívnejšiu starostlivosť o vaše členky a chodidlá, môžete zdvihnúť vaše nohy a oprieť je v blízkosti ohrievača, čím dôjde k efektu hlbokého prehriatie končatín.
- Relaxačný a ukľudňujúci pobyt v infrasaune vám poskytne kvalitnejší a príjemný spánok.
- Po ukončení pobytu v saune sa bezprostredne nesprchujte. Vzhľadom k tomu, že vaše telo bolo prehrievané počas pobytu v infrasaune a ďalej sa potíte, aj keď sú ohrievače už vypnuté. Otvorte dvere sauny a nechajte svoje telo, aby sa počas ochladzovania ešte trochu zapotili. Potom čo sa začnete cítiť príjemnejšie, môžete sa osprchovať v teplej alebo studenej vode, aby došlo k odstráneniu potu z povrchu vášho tela.

Odporúčame pitie dostatočného množstva vody pred, počas a po absolvovaní sedenia v saune, aby nedošlo k dehydratácii tela.

SME PREDAJCA:

Compass Piešťany

mylinespa

Wellis

Váš tovar Vám dovezie:

Doprava DHL

SPLÁTKUJEME S:

Bazén na splátky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×