Infrasauna CONSTANCE 2+

Infrasauna CONSTANCE 2+

+ EXTRA DARČEK

Moderná infrasauna pre dve osoby.

1.115 € s DPH

929,17 €

Skladové číslo: 130022

Dostupnosť: Dodanie 3-5 dní

Výrobca: Hanscraft

Garancia pevná cena

Bohemia crystals

Infrasauna CONSTANCE +2

Nová generácia infrasáun s označením 2+ prináša hneď niekoľko vylepšení.
S pokrokom nových technológií prichádza aj Bluetooth Sound Systém, ktorý je párovatený so smartphonom. Budete si tak môcť prehrávať svoju obľúbenú hudbu priamo z telefónu. A v neposlednom rade tento model prináša inováciu vo forme LED farebnej chromoterapie, ktorá napomáha ešte k lepšiemu uvoľneniu tela a mysle.

Infrasauna CONSTANCE 2+ je vhodná pre dve dospelé osoby. Vyznačuje sa kvalitným remeselným spracovaním, elegantným dizajnom a bezpečnosťou. Vyznačuje sa kvalitou. Je vyrobená z vyzretého dreva kanadskej jedle so životnosťou vyše 300 rokov. Vyniká minimálnym množstvom hrčí a minimálnou kazivosťou bez výskytu smoly. To v konečnom dôsledku znamená, že pri pobyte v saune ucítite iba príjemnú vôňu dreva bez vedľajšieho zápachu.

HLAVNÉ ČRTY A VYUŽITIE INFRASAUNY
Akákoľvek miestnosť sa za použitia infrasauny s karbónovým panelom zmení v osobnú oázu. Zvýšte svoju vnútornú telesnú teplotu za pomoci príjemného tepla sálajúceho z infračerveného karbónového panelu a vydajte sa tak na cestu za lepším zdravím.

Vypoťte svoje problémy počas vášho pobytu v priestrannej infrasaune, zatiaľ čo budete počúvať vašu obľúbenú hudbu z FM stereo rádiového a hudobného prehrávača. Naše infrasauny sú krásne, funkčné a sú vyrábané v rôznych designoch a veľkostiach.

Pevná konštrukcia infrasauny zaisťuje dlhoročný pôžitok z domáceho wellness. Infrasauny CONSTANCE sú precízne vyrobené a špeciálne navrhnuté z hľadiska bezpečnosti, funkcie a komfortu. Tieto citlivo navrhnuté, netoxické a prenosné sauny sú jednou z najlepších investícií do vášho zdravia.

Technické parametre infrasauny CONSTANCE 2+:
- Interiér z kanadského jedlovca
- Exteriér z kanadského jedlovca
- 6 x karbónové infražiariče
- Výkon infražiaričov 1940 W
- Podlahový žiarič na chodidlá
- Ionizátor
- 6mm číre temperované sklo
- SAUNA AUDIO systém - AUX, USB, Mp3
- Bluetooth Sound Systém (párovatelný so smartphonom)
- LED farebná chromoterapia
Veľkosť: 1200 x 1050 x 1900 mm

KONKRÉTNE VÝHODY NAŠICH infračervených žiaričov - VYROBENÉ Z KARBÓNU
- Veľmi vysoká životnosť. Na nastavenú teplotu sa nahrejú už po 5 minútach.
- Homogénnosť rozloženia povrchovej teploty na karbónových infražiaričoch.
- 98% Galvanoteplotní striedavá frekvencia
- Efektívne uchovávanie energie, neznečisťuje prírodu. Za rovnakých podmienok je karbónový povrch schopný uchovať až o 30-50% viac tepelnej energie než iné materiály.
- Bezpečné, vysoká životnosť aj odolnosť. Stupeň ochrany dosahuje požadované normy 3.750 V, odolnosť voči tlaku je 10.000 V, garantovaná životnosť je 100.000 prevádzkových hodín. Neodpadá, netrhá sa, je vodeodolná, odolná proti vlhkosti, odolná proti kyselinám, alkaloidom a soli.
- Funkcia starostlivosti o zdravie. Po pripojení k zdroju elektrickej energie môže zariadenie začať produkovať silné infračervené žiarenie s dĺžkou 8μm-10μm, striedavá frekvencia je 68%. Pri dlhodobejšom užívaní môže mať trvale pozitívny vplyv na vaše zdravie.

PARAMETRE NAŠICH karbónových infračervených žiaričov
- napätie 230 V / 50 Hz
- výkon 0,01w / cm2 -0,5w / cm2
- povrchová teplota 85 ° C
- špecifikácia - veľká plocha
- hrúbka panelu 5 mm
- stupeň odolnosti proti ohňu 94V0
- krivka zostupnej teploty stabilná, hladká
- Infračervená striedavá frekvencia 98%
- údržba - jednoduchá, bezúdržbová

Naše patentované karbónové žiariče poskytujú bezpečné sálavé teplo, ktoré je veľmi efektívne a podobné slnečnému žiareniu. Sálavé teplo Vás prehreje hĺbkovo, nie len povrchovo. Až 93 % tohoto tepla je organizmom absorbované. Naše infrasauny sú veľmi úsporné na rozdiel od tradičných sáun. Na nahriatie sauna stačí 10 minút, čo šetrí čas aj energiu. Sálavé teplo infrasauny je schopné hĺbkovo prehriať vaše telo až 3,7cm pod pokožkou s 1-3x vyšším potiacim efektom ako tradičná sauna.

PREČO KÚPIŤ PRÁVE TÚTO INFRASAUNU?
- Krásny elegantný a moderný dizajn, veľmi ľahko zostaviteľná, užívateľsky jednoducho ovládateľná.
- Veľmi energeticky úsporná prevádzka - karbónové infražiariče infrasauny
- Nízka povrchová teplota je pre krvný obeh vhodná a bezpečná
- Rovnomerné rozloženie vnútornej teploty - vyšší potiaci efekt.
- Efektívne sálavé teplo prenikajúce hlboko do organizmu - až 3,7 cm pod pokožku.
- Bezpečné a zdravé infračervené žiarenie 5,6-15 mikrónov.

Infrasauna CONSTANCE 2+ nevyžaduje príliš veľa starostlivosti. V prípade potreby ju môžete utrieť čistou, vo vode namočenou handričkou. Nepoužívajte čistiace chemické prostriedky, ich výpary môžu mať počas pobytu v saune neblahý vplyv na vaše zdravie. Pre dezinfekciu odporúčame použitie prípravku DEZISAN Fitness, ktorý máme tiež v ponuke. Odporúčame používať saunu s prestávkami, po dobu nepresahujúcu 60 minút.

TIPY PRE VYUŽITIE VAŠEJ INFRASAUNY
Pri pobyte v infrasaune odporúčame mať na sebe minimum odevov, pretože niektoré odevné materiály absorbujú infračervené lúče a anulujú ich účinok. Infrasaunu odporúčame použiť až po zhruba desiatich minútach, keď je v prevádzke infraohrievač. Nechajte ho najskôr prehriať. Oproti tradičným saunám majú infrasauny výhodu takmer okamžitého účinku. Infrasaunu nemusíte prehrievať 40 minút dopredu - 10 minút bohato stačí, čo Vám ušetrí veľké množstvo času aj energie.

Ihneď po vstupe pocítite teplo, generované karbónovým infraohrievač-infražiaričom. Vlnová dĺžka tohto tepla umožní infračerveným lúčom preniknúť do vašej kože a prehriať vaše telo v podkožnej oblasti. Väčšina ľudí má tendenciu sa začať potiť po 20 minútach pobytu v saune, hoci táto doba sa skracuje spolu s intenzitou pobytov v saune.

PRAKTICKÉ RADY PRE POUŽITIE INFRASAUNY CONSTANCE  2+
- Ak sa pred pobytom v saune osprchujete alebo vykúpete v horúcej vode, budete sa aj počas pobytu v saune viac potiť.
- Pre reguláciu správnej teploty vnútri sauny-infrasauny môžete použiť prenosný stropný ventilátor. Toto umožní rýchlejšie a rovnomernejšie rozloženie tepla.
- Pre komfort pri sedení použite niekoľkokrát preložený uterák.
- Pre úľavu pri boľavých a napätých svaloch, masírujte počas pobytu v saune postihnutú oblasť pre rýchlejší ústup bolesti.
- Pre efektívnejšiu starostlivosť o vaše členky a chodidlá, môžete zdvihnúť vaše nohy a oprieť ich v blízkosti ohrievača, čím dôjde k efektu hlbokého prehriatia končatín.
- Relaxačný a ukľudňujúci pobyt v infrasaune vám poskytne kvalitnejšií a príjemný spánok.
- Po ukončení pobytu v saune sa bezprostredne nesprchujte. Vzhľadom k tomu, že vaše telo bolo prehrievané počas pobytu v infrasaune a ďalej sa potíte, aj keď sú ohrievače už vypnuté. Otvorte dvere sauny a nechajte svoje telo, aby sa počas ochladzovania ešte trochu zapotilo. Potom čo sa začnete cítiť príjemnejšie, môžete sa osprchovať v teplej alebo studenej vode, aby došlo k odstráneniu potu z povrchu vášho tela.

Odporúčame pitie dostatočného množstva vody pred, počas a po absolvovaní sedenie v saune, aby nedošlo k dehydratácii tela.

SME PREDAJCA:

Compass Piešťany

mylinespa

Wellis

Váš tovar Vám dovezie:

Doprava DHL

SPLÁTKUJEME S:

Bazén na splátky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×