Infrasauna ITALIA 2+

Infrasauna ITALIA 2+

+ EXTRA DARČEK

Malá útulná infrasauna pre jednu osobu.

865 € s DPH

720,83 €

Skladové číslo: 130012

Dostupnosť: Dodanie 3-5 dní

Výrobca: Hanscraft

Garancia pevná cena

bohemia crystal

Infrasauna ITALIA 2

Nová generácia infrasáun s označením 2+ prináša hneď niekoľko vylepšení.

Prvý z nich je podlahový infražiarič 50W, vďaka ktorému budú prehriate aj Vaše chodidlá a nohy. S pokrokom nových technológií prichádza aj Bluetooth Sound Systém, ktorý je párovatený so smartphonom. Budete si tak môcť prehrávať svoju obľúbenú hudbu priamo z telefónu. A v neposlednom rade tento model prináša inováciu vo forme LED farebnej chromoterapie, ktorá napomáha ešte k lepšiemu uvoľneniu tela a mysle.

Infrasauna ITALIA 2+ je vhodná pre jednu dospelú osobu, alebo maximálne pre 1 dospelého a 1 dieťa. Vyznačuje sa kvalitou. Je vyrobená z vyzretého dreva kanadskej jedle so životnosťou vyše 300 rokov.  Má minimálne množstvo hrčí a minimálnu kazivosť bez výskytu smoly.Pri pobyte v saune ucítite iba príjemnú vôňu dreva bez vedľajšieho zápachu.

ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA INFRASAUNY ITALIA 2+
- Kapacita: 1 osoba - maximálne jeden dospelý + dieťa
- Interiér z kanadského jedľovca
- Exteriér z kanadského jedľovca
- 5x karbónový infražiarič
- Výkon infražiaričov 1440W
- Ionizátor
- 6mm číre temperované sklo
- Exkluzívny nadčasový dizajn
- SAUNA AUDIO systém - AUX, Mp3, FM rádio
- Bluetooth Sound Systém (párovatelný so smartphonmi)
- LED farebná chromoterapia
- Rozmery sauny: 1000 x 900 x 1900 mm

HLAVNÉ VÝHODY INFRASAUNY ITALIA
- Rovnomerné a bezpečné tepelné žiarenie infražiaričov
- Lacná prevádzka, energeticky nenáročné (menej ako 2kWh za jeden saunovací cyklus)
- Veľmi rýchle prehriatie ľudského tela - prostredníctvom patentovaných infražiaričov sauny
- Najvyššia bezpečnosť - maximálna teplota panelov je 85 ° C

KONKRÉTNE VÝHODY NAŠICH infračervených žiaričov - VYROBENÝCH Z KARBÓNU
- Veľmi vysoká životnosť. Na nastavenú teplotu sa nahrejú už po 5 minútach.
- Homogénnosť rozloženia povrchovej teploty na karbónových infražiaričoch.
- 98% galvanoteplotná striedavá frekvencia
- Efektívne uchovávanie energie, neznečisťuje prírodu. Za rovnakých podmienok je karbónový povrch schopný uchovať až o 30-50% viac tepelnej energie ako ostatné materiály.
- Bezpečné, vysoká životnosť aj odolnosť. Stupeň ochrany dosahuje požadované normy 3.750 V, odolnosť voči tlaku je 10.000 V, garantovaná životnosť je 100.000 prevádzkových hodín. Neodpadá, netrhá sa, sú vodeodolné, odolné proti vlhkosti, odolné proti kyselinám, alkaloidom a soli.
- Funkcia starostlivosti o zdravie. Po pripojení k zdroju elektrickej energie môže zariadenie začať produkovať celkom silné infračervené žiarenie s dĺžkou 8μm-10μm, striedavá frekvencia je 68%. Pri dlhodobejšom užívaní môže mať trvale pozitívny vplyv na vaše zdravie.

PARAMETRE NAŠICH karbónových infračervených žiaričov
- napätie 230 V / 50 Hz
- výkon 0,01w / cm2 -0,5w / cm2
- povrchová teplota 85 ° C
- špecifikácia - veľká plocha
- sila panelu 5 mm
- stupeň odolnosti proti ohňu 94V0
- krivka zostupnej teploty stabilná, hladká
- Infračervená striedavá frekvencia 98%
- údržba - jednoduchá, bezúdržbová

Naše patentované karbónové žiariče poskytujú bezpečné sálavé teplo,ktoré je veľmi efektívne a podobné slnečnému žiareniu. Sálavé teplo Vás prehreje hĺbkovo, nie len povrchovo. Až 93 % tohoto tepla je organizmom absorbované. Naše infrasauny sú veľmi úsporné na rozdiel od tradičných sáun. Na nahriatie sauna stačí 10 minút, čo šetrí čas aj energiu. Sálavé teplo infrasauny je schopné hĺbkovo prehriať vaše telo až 3,7cm pod pokožkou s 1-3x vyšším potiacim efektom ako tradičná sauna.

Prečo práve kúpiť túto infrasaunu?
- Krásny elegantný a moderný dizajn, veľmi ľahko zostaviteľná, užívateľsky jednoducho ovládateľná.
- Veľmi energeticky úsporná prevádzka - karbónové infražiariče infrasauny
- Nízka povrchová teplota je pre krvný obeh vhodná a bezpečná
- Rovnomerné rozloženie vnútornej teploty - vyšší potiaci efekt.
- Efektívne sálavé teplo prenikajúce hlboko do organizmu - až 3,7 cm pod pokožku.
- Bezpečné a zdravé infračervené žiarenie 5,6-15 mikrónov.

Infrasauna ITALIA nevyžaduje príliš veľa starostlivosti. V prípade potreby ju môžete utrieť čistou, vo vode namočenou handričkou. Nepoužívajte čistiace chemické prostriedky, ich výpary môžu mať počas pobytu v saune neblahý vplyv na vaše zdravie. Pre dezinfekciu odporúčame použitie prípravku DEZISAN Fitness, ktorý máme tiež v ponuke. Odporúčame používať saunu s prestávkami, po dobu nepresahujúcu 60 minút.

TIPY PRE VYUŽITIE VAŠEJ INFRASAUNY
Pri pobyte v infrasaune odporúčame mať na sebe minimum odevov, pretože niektoré odevné materiály absorbujú infračervené lúče a anulujú ich účinok. Infrasaunu odporúčame použiť až po zhruba desiatich minútach, keď je v prevádzke infraohrievač. Nechajte ho najskôr prehriať. Oproti tradičným saunám majú infrasauny výhodu takmer okamžitého účinku. Infrasaunu nemusíte prehrievať 40 minút dopredu - 10 minút bohato stačí, čo Vám ušetrí veľké množstvo času aj energie.

Ihneď po vstupe pocítite teplo, generované karbónovým infraohrievač-infražiaričom. Vlnová dĺžka tohto tepla umožní infračerveným lúčom preniknúť do vašej kože a prehriať vaše telo v podkožnej oblasti. Väčšina ľudí má tendenciu sa začať potiť po 20 minútach pobytu v saune, hoci táto doba sa skracuje spolu s intenzitou pobytov v saune.

PRAKTICKÉ RADY PRE POUŽITIE INFRASAUNY ITALIA 2+
- Ak sa pred pobytom v saune osprchujete alebo vykúpete v horúcej vode, budete sa aj počas pobytu v saune viac potiť.
- Pre reguláciu správnej teploty vnútri sauny-infrasauny môžete použiť prenosný stropný ventilátor. Toto umožní rýchlejšie a rovnomernejšie rozloženie tepla.
- Pre komfort pri sedení použite niekoľkokrát preložený uterák.
- Pre úľavu pri boľavých a napätých svaloch, masírujte počas pobytu v saune postihnutú oblasť pre rýchlejší ústup bolesti.
- Pre efektívnejšiu starostlivosť o vaše členky a chodidlá, môžete zdvihnúť vaše nohy a oprieť ich v blízkosti ohrievača, čím dôjde k efektu hlbokého prehriatia končatín.
- Relaxačný a ukľudňujúci pobyt v infrasaune vám poskytne kvalitnejšií a príjemný spánok.
- Po ukončení pobytu v saune sa bezprostredne nesprchujte. Vzhľadom k tomu, že vaše telo bolo prehrievané počas pobytu v infrasaune a ďalej sa potíte, aj keď sú ohrievače už vypnuté. Otvorte dvere sauny a nechajte svoje telo, aby sa počas ochladzovania ešte trochu zapotilo. Potom čo sa začnete cítiť príjemnejšie, môžete sa osprchovať v teplej alebo studenej vode, aby došlo k odstráneniu potu z povrchu vášho tela.

Odporúčame pitie dostatočného množstva vody pred, počas a po absolvovaní sedenie v saune, aby nedošlo k dehydratácii tela.

SME PREDAJCA:

Compass Piešťany

mylinespa

Wellis

Váš tovar Vám dovezie:

Doprava DHL

SPLÁTKUJEME S:

Bazén na splátky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×