Podhladinové uloženie s motorom

Podhladinové uloženie s motorom

Lamelové zakrytie s podvodným motorom. Pre inštaláciu lamelového zakrytia s podvodným motorom nieje nutná šachta vedľa bazéna, tým dochádza k zjednodušeniu stavby. Kábel motora môže byť vedený - priechodnou stenou bazéna, po stene bazéna zakrytie lištou z nerezového plechu alebo celé lamelové zakrytie je zavesené do bazéna na nerezových bočniciach.

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Pohon: 24V trubkové HIGH TECH pohony Made in Germany 100% vodotesné, všetky motory sú štandardne vybavené magnetickou brzdou, čítačom pulzov, káblom o dĺžke 10m ktorý je na vstupe do telesa motora tesnen na dvoch úrovniach. Celé teleso motora je vyplnené mazacím olejom a výstupný hriadel utesnený dvojitou vypchávkou z Vitonu (IP68), absolutne tichá prevádzka.

Riadiacia jednotka: riadená mikroprocesorom, pripojovací kábel a vypínač s kontrolkou, oddelené ovládanie motorovej brzdy, ľahké programovanie polôh pomocou troch tlačítok a displeja, zobrazenie prevádzkových parametrov vo formáte prostého textu na integrovanom displeji.

1. Prevedenie pre betónové bazény s fóliou alebo keramikou

Predmontážna sada z plastu alebo nerezu je inštalovaná do skeletu bazéna už pri jeho stavbe. Spôsoby umiestenia navíjacej tyče s nábalom sú možné ako pri podhladinovej rolete s motorom za stenou. Vlastnou stenou neprechádza hnací hriadel ale len prívodný kábel.

2. Prevedenie pre tenkostenné bazény (nerezové, plastové alebo laminátové)

3. Závesný systém

Zavesný, veľmi jednoduchý systém s navíjacou tyčou umiestenou na nerezových konzolách. Monáž lamelového zakrytia za jeden deň, bez vypúšťania bazéna, bez akýchkoľvek zásahov do konštrukcie bazéna pod úrovňou hladiny vody, bez externej šachty, bez vŕtania steny bazéna. Pre stojacie alebo nové bazény, možnosť inštalácie podvodného deliaceho panela a hornej krycej lávky na výškovo nastaviteľný nosník ktorý sa prispôsobí všetkým typom bazénov.

https://www.facebook.com/ebazen.sk/photos/?tab=album&album_id=1156281151081805

 

Viac o prestešení bazénov nájdete v sekcii - Prestrešenie.

Ceny vám budú vyrátané po zaslení rozmerov Vášho bazéna.

SME PREDAJCA:

Compass Piešťany

mylinespa

Wellis

Váš tovar Vám dovezie:

Doprava DHL

SPLÁTKUJEME S:

Bazén na splátky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×