TERRA

TERRA

TERRA je najnižším bazénovým zastrešením od ALUKOVu, ktoré takmer kopíruje povrch terénu. V uzavretej polohe umožňuje absolútny, ničím nerušený výhľad do záhrady a v okolí bazénu. V otvorenej polohe je decentné, na priestor nenáročné zastrešenie, ktoré podporuje modernú architektúru.

Skladové číslo:

Dostupnosť: Na otázku

Výrobca: Alukov

Prekrytie bazénu TERRA

Zastrešenie Terra znamená mať bazén neustále pod kontrolou, ale dokonale splynúť s okolím.

Zastrešenie Terra ocenia všetci, ktorí chcú s ľahkou nadsádzkou "neviditeľné" zastrešenie s viditeľnými benefity, ako je ochrana vody pred nečistotami, regulácia teploty vody ochrana Pred nechceným pádom robiť bazénov.

Jednokoľajnicový systém zastrešenia zaručuje TERRA bezbariérový prístup z troch strán bazénov, je nenáročný na miesto a jednoduchý na údržbu. Posuv zastrešenia je pritom veľmi ľahký a pohodlný.

Vysoké nároky na bezpečnostné prvky, odolnosť samotného zastrešenia aj vodiace koľajnice sú u Terry štandardom, rovnako ako certifikácia nosnosti snehu a odolnosti proti vetru.

 

Povrchová úprava profilov: Strieborná, biela, kobaltová modrá, antracitová, bronzová komaxitová

Polykarbonát: kompaktný hr. 6mm alebo 8 mm v streche a v bokoch, v čele kompaktný, hr. 4 mm, priehľadný s obojstrannou UV stabilizáciou

 

SME PREDAJCA:

Compass Piešťany

mylinespa

Wellis

Váš tovar Vám dovezie:

Doprava DHL

SPLÁTKUJEME S:

Bazén na splátky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×