AZURE a AZURE FLAT

AZURE a AZURE FLAT

Spoločnosť Alukov prináša na trh bazénových zastrešení za nízku cenu novú produktovú radu zastrešení bazénov pod označením AZURE. Ide o nový profilový systém cielene vyvinutý tak, aby umožnil už v základnej cene použitie moderných tesniacich systémov, bezpečnostných prvkov a elegantných zaguľatených profilov.

Skladové číslo:

Dostupnosť: Na otázku

Zastrešenie bazénov AZURE

Nenechajte sa limitovať boxovým riešením od iného výrobcu - i keď je rada AZURE základným riešením od Alukovu, tak je každé zastrešenie vyrábané s maximálnou starostlivosťou, na mieru vašemu bazénu.

Zastrešenie bazénu rady AZURE je vyrábané v troch tvarových variantách a s dvoma typmi polykarbonátových výplní. V základnom vyhotovení je zastrešenie typu AZURE vybavené pochôdznou pojazdovou dráhou AZURE 14, odstupňovanou pre jednosmerné posúvanie segmentov.

Technické parametre
Šírka zastrešenia: 3,00 - 5,50 m
Dĺžka zastrešenia: 4,20 - 12,68
Počet segmentov: 2 - 5

 

AZURE FLAT

AZURE FLAT

Využíva výhody kombinácie viacerých rádiusov. Výsledný efekt je plochejšie zastrešenie s malou výškou. Ocení to každý, kto chce, aby zastrešenie čo najmenej narušilo ráz záhrady. Možnosť voľby výplne - jednokomôrkový alebo kompaktný polykarbonát (pod názvom Azure flat kompakt).
Farebné vyhotovenie hliníkových profilov - strieborná.
Výška zastrešenia: 0,70 - 1,05 m

 

AZURE

aZURE

Využíva výhody jedného rádiusu hliníkových profilov - zastrešenie tak vyzerá veľmi elegantne. Možnosť voľby výplne - jednokomôrkový alebo kompaktný polykarbonát (pod názvom Azure kompakt).
Farebné vyhotovenie hliníkových profilov - strieborná.
Výška zastrešenia: 0,95 - 1,55 m

SME PREDAJCA:

Compass Piešťany

mylinespa

Wellis

Váš tovar Vám dovezie:

Doprava DHL

SPLÁTKUJEME S:

Bazén na splátky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×