Probazen Chlór ŠOK 2,5 kg

Probazen Chlór ŠOK 2,5 kg

Granulát CHLÓR ŠOK s obsahom 67% aktívneho chlóru na rýchlu dezinfekciu s možnosťou kúpania už po krátkej dobe po aplikácii.

22,10 € s DPH

18,42 €

Skladové číslo: 10207.26

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Proxim

Chlór Šok 2,5 kg

Granulát s obsahom 67% aktívneho chloru k rýchlej dezinfekciu s možnosťou kúpanie už po krátkej dobe po aplikáciu použitie:Pri prvním a každom ďalšom šokovém chlorovanie, ktoré by sa malo prevádzať pravidelne každej 2 až 3 týždňami, sa dávkuje 90 g prípravku na 10 m3 vody v bazéne. Prípravok sa pomaličky sype do skimmeru pri zapnuté cirkuláciu vody tak, aby bol granulát plynule vtahován do cirkulačného systéme. Vypočítanou dávku môžte tiež predom rozpustiť v kbelíku s vodou, vzniknutý roztok potom pomaličky naliať do skimmeru.

Dávkovanie CHLÓR ŠOK:

Pri prvom a každom ďaľšom šokovom chlórovaní, ktoré by sa malo vykonávať pravidelne každé 2 až 3 týždne sa dávkuje 90g / 10m3. Vypočítanú dávku sypte do skimmeru, alebo do vyrovnávacej nádrže, tak aby bol granulát postupne vťahovaný do recirkulačného systému. Vypočítanú dávku je možné vopred rozpustiť vo vedre a roztok potom pomaly naliať do skimmeru.

 Používajte dezinfekčné prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale.

Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

SME PREDAJCA:

Compass Piešťany

mylinespa

Wellis

Váš tovar Vám dovezie:

Doprava DHL

SPLÁTKUJEME S:

Bazén na splátky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×