Vonná esencia inSPA - Mangosteen & Goji 265 ml

Vonná esencia inSPA - Mangosteen & Goji 265 ml

Relaxovať vo vírivke alebo horúcej vani je nielen príjemné, ale aj zdraviu prospešné. Vďaka aromaterapii kaliformskej spoločnosti inSPAration sa stane tiež voňavou a blahodárnou procedúrou pre celé telo, dušu a myseľ.

10,65 € s DPH

8,88 €

Skladové číslo: 117118

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: inSPAration

Vonná esencia inSPAration Spa & Bath Mangostana/Kustovnica 256 ml

 

Prinášame Vám tekutú aromatickú zmes vitamínov, minerálov a výťažkov z Aloe Vera s  jemnou kvetinovou vôňou mangostany a kustovnice, ktorá uvoľní vaše telo po náročnom dni a naviac zanechá pokožku jemnú a hydratovanú.

Aromaterapeutické esencie neobsahujú alkohol ani olej a sú testované poprednými výrobcami víriviek.

Bolo preukázané, že sú šetrné k akrylátovým povrchom i všetkým technologiám, nezanášajú filtre, nepenia ani nemajú vplyv na chemickú rovnováhu vody.

Vonné esencie inSPAration sú vo vode rozpustné a postupne z nej bez stopy vyprchajú.

MangostanaPlody mangostany sú gulaté bobule s priemerom približne 8 cm. Plod zreje 3 mesiace. Keď je plod zrelý, šupka sa zafarbí do červenohneda až fialova a zmäkne. Pod šupkou je biela dužina, ktorá je rozdelená na štyri až osem častí s jadierkami. Dužina je lahodná, šťavnatá a sladkokyselá. 
Léčivé účinky
Vďaka vysokej koncentrácii xantonov v plodoch (je to najbohatší zdroj xanthonov na svete) má mangostan liečivé účinky. Xanthony pôsobia na rôzne baktérie a majú značné antioxidačné schopnosti.

 

GOJI – Kustovnica čínska – elixír mladosti
V čom je Kustovnica čínska unikátna:
najzdravšia známa rastlina; najviac vitamínov, aminokyselín a stopových prvkov zo všetkých rastlín; posilňuje imunitný systém a spomaľuje starnutie; obsahuje Germánium (protirakovinový prvok), ktorý sa nenachádza v žiadnej inej rastline; obsahuje 6 hlavných tukových kyselín (požadovaných pre produkciu hormónov a hladkú funkciu mozgu a nervovej sústavy); obsahuje viac antioxidantov ako každý iný známy výživový zdroj; obsahuje 500-krát viac vitamínu C ako pomaranč; obsahuje linolovú kyselinu, ktorá významne znižuje tuk; obsahuje 15-krát viac nutričného železa ako špenát; obsahuje viac bielkoviny než pšenica

Ako Kustovnica čínska pomáha:
spomaľuje proces starnutia; zlepšuje a podporuje imunitu; dodáva energiu; ako prevencia pred rakovinou rastlina – obsahuje Germánium, čo je protirakovinový prvok, čím pôsobí ako prevencia pred rakovinou; znižuje účinky chemoterapie; znižuje krvný tlak; upravuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi; podporuje fungovanie obličiek a pečene; zvyšuje potenciu a sexuálnu činnosť, u žien zvyšuje plodnosť; podporuje chudnutie a zlepšuje trávenie
posilňuje zrak; zlepšuje spánok; posilňuje srdce, podporuje čistenie krvi; zlepšuje pamäť

 

 

Obsah fľaštičky: 265 ml
Dávkovanie: 2 viečka na 1m³ vody

Alternatívne produkty

SME PREDAJCA:

Compass Piešťany

mylinespa

Wellis

Váš tovar Vám dovezie:

Doprava DHL

SPLÁTKUJEME S:

Bazén na splátky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×