Spa Time - Clarifier - Čírič 1l

Spa Time -  Clarifier - Čírič 1l

Na prevenciu zakalenia vody.

10,99 € s DPH

9,16 €

Skladové číslo: 5595300

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Bayrol

Clarifier/ Polysheen blue/ Čírič SPA TIME 1l

Zvyčajne nie je možné odfiltrovať častice, ktoré spôsobujú zakalenie vody. Čírič spôsobuje, že tieto častice sa zlepia s väčšími časticami a voda sa znova stane čírou.

Veľmi malé častice môžu spôsobiť zakalenie vody vo vašej vírivke. To sa dá vyriešiť pomocou číriča Clarifier. Tento výrobok spájaním malých častíc číri zakalenú vodu a výsledkom je iskrivá voda.

Dávkovanie: 10 ml na m3 každý týždeň.
Pridajte požadované množstvo neriedeného výrobku priamo do vody počas chodu obehového čerpadla. Nechajte filtračné čerpadlo v chode aspoň 2 hodiny. Ak je voda ešte stále mútna aj po 36 hodinách, je to spôsobené organickým znečistením. To sa dá odstrániť zvýšením hladiny chlóru – môžete pridať 1 vrecko Spa Pure.

Rada: Pred pridaním Spa Pure skontrolujte hodnotu pH pomocou testovacích prúžkov SpaTime a ak je potrebné, upravte na správnu hodnotu 7.0-7.6. Tým umožníte lepšiu účinnosť Clarifier. Tento výrobok sa môže používať iba na účel, ktorý je uvedený v popise výrobku.

Bezpečnostné pokyny: P102 Držať mimo dosahu detí. P262 Nedávať do očí, na pokožku ani na odev. Nemiešať s inými chemikáliami. Nepožívať.

 

Alternatívne produkty

SME PREDAJCA:

Compass Piešťany

mylinespa

Wellis

Váš tovar Vám dovezie:

Doprava DHL

SPLÁTKUJEME S:

Bazén na splátky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×