Spa Time - pH-Minus 1,5 kg

Spa Time - pH-Minus 1,5 kg

Granulát na znižovanie hodnoty pH.

7,99 € s DPH

6,66 €

Skladové číslo: 5594150

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Bayrol

pH Mínus SPA TIME

pH-Minus znižuje hodnotu pH bazénovej vody. Aby bola dezinfekcia vody čo najúčinnejšia, mala by byť hodnota pH medzi 7,0 a 7,4.

Použitie: Tento výrobok sa môže používať iba na účel, ktorý je uvedený v popise výrobku. Na udržanie optimálnej hodnoty pH je ju potrebné v súkromných bazénoch merať a prípadne upravovať 1 až 2xtýždenne ( vo verejných bazénoch doporučujeme meranie vykonávať 3x denne ). Meranie sa vykonáva pomocou testovacej súpravy. Na zníženie pH o 0.1 je potrebný 1kg pH Minus na 100 m3 vody. Dôležité odporúčania: pH-Minus pridávajte postupne blízko výtlačnej trysky alebo na niekoľko miest v bazéne. Vhodné je prípravok vopred rozpustiť v nádobe s vodou.
Nepridávajte pred filter ani pred výmenník. Obsahuje: sodium-bisulphate.

 

Bezpečnostné upozornenie pre koncentrovaný výrobok:

R 37: Dráždi dýchacie cesty. R 41: Nebezpečie vážneho poškodenia zraku. S 1/2: Držať zatvorené a mimo dosahu detí. S 26: V prípade kontaktu s očami okamžite vymydostatoným množstvom vody a vyhadalekára.
S 28: Po kontakte s pokožkou okamžite opláchnuť dostatočným množstvom vody. S 37/39: Pri práci použiť vhodné rukavice a ochranu očí a tváre. S 46: V prípade požitia okamžite vyhadajte lekársku pomoc (ak je to možné, ukážte nálepku).
Nemiešať s inými chemikáliami. Neprehĺtať.

 

 

Alternatívne produkty

SME PREDAJCA:

Compass Piešťany

mylinespa

Wellis

Váš tovar Vám dovezie:

Doprava DHL

SPLÁTKUJEME S:

Bazén na splátky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×