Typ A - podhladinová inštalácia v bazéne

Typ A - podhladinová inštalácia v bazéne   Tento typ inštalácie je vhodný pre novobudované bazény. Návin lamelového prekrytia je umiestnený v zaplavenej šachte za bazénom. Na dno šachty je vhodné osadiť dnovú výpusť a na zadnú stranu osadiť skimery, ktoré budú zbierať nečistoty padajúce z lamely pri navíjaní. Pochôdzna lávka sa väčšinou realizuje s obkladom drevenými, alebo drevoplastovými terasovými doskami. Nosné profily sa kotvia do obvodových stien bazéna. Pre Typ B je možnosť osadenia integrovaného motora v navíjacej hriadeli, alebo umiestnenie pohonu za stenou v suchej šachte vedľa bazéna.


     Maximálna šírka bazéna je 6m.

 

 

Zaujíma Vás cena?

 

 

     Ukážka navíjania podhladinového lamelového prekrytia bazéna s rozmermi 4x8m zakrytého pochôdznou lávkou z predpätého betónu.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie