Keramické bazény Compass

Compass Centrum Piešťany

Compass Ceramic Pool

Compass Ceramic Pool

Keramické bazény Compass Ceramic Pools sú bazény so sklolaminátovej škrupiny, ktorá je doplnená patentovaným keramickým jadrom a ďalšími vrstvami tak, aby odolali poveternostným podienkam stredoeurópskej klímy a zároveň splnili estetické nároky najnáročnejších zákazníkov.

100% odolné voči osmóze (presakovaniu vody stenou bazéna), chránené pred agresívnym UV žiarením, vhodné pre slanú úpravu vody.

Keramické bazény licenčne vyrába spoločnosť Compass Ceramic Pools na Slovensku v Senci, odkiaľ sú vyvážané k zákazníkom do celej Európe.


PREČO SI VYBRAŤ BAZÉNY COMPASS POOLS
►Originálna keramická technológia              ►iQ - Inteligentný kontrolný systém
►Samočistiaci systém VANTAGE               ►Doživotná záruka

DALŠIE VÝHODY BAZÉNOV COMPASS POOLS
►100% odolnosť proti osmóze                  ►účinná ochrana proti UV žiareniu
►vhodné pre slanú úpravu vody                ►nadčasový a oceňovaný design

Keramické bazény Compass - MODELY 2014

Ponúkame 28 modelov keramických bazénov Compass.

Ide o 11 rôznych tvarov, ktoré sú dostupné v niekoľkých veľkostiach. Dĺžka bazéna sa pohybuje od 4,5m do 13,3 m, šírka bazénov je od 2,9 m do 4,5 m.

Uvedené rozmery bazénov zahŕňajú ich celkovú veľkosť, tzn. vrátane hrán. Vnútorná veľkosť bazénov je vo výsledku menšia."

Yacht Pool

Yacht Pool

Keramický bazén YACHT POOL s prvkami luxusnej lode v sebe spojuje praktické využitie pre klasické kúpanie i relax vo vírivke. A neni to len taká obyčajná vírivka. Je to jachta. Stačí zapnúť protiproúd, masážne trysky a dojem, že sa plavíte na jachte sa ešte znásobí. Keď k tomu pripočítate, že paluba je štýlovo vyložená imitáciou teakového dreva a  olemovaná zábradlím z nerezovej ocele, zážitok je dokonalý.

Baby Pool Bazén

Baby Pool Bazén

Keramický bazén BABY POOL bol navrhnutý na základe námetov zákazníkov, ako model určený pre deti. Preto Compass pripravil novinku v podobe bazéna Baby Pool. Vychádza z najpredávanejšieho modelu XL - Trainer 110, je v mierke zmenšený. Hĺbkou 88 cm si získal prívlastok BABY POOL, ideálne sa hodí na zábavu pre najmenších plavcov. Max. hľbka 88 cm

TRAINER bazén

TRAINER bazén

Dvojplatformový Trainer umožňuje plávať naraz dvom alebo trom ľuďom. Extra šírka Trainer umožňuje vodné hry a tréningové programy. Tréning vo vode je priaznivý pre kosti a kĺby a je veľmi vhodný pre starších aj mladých. Moderný geometrický tvar s dvomi platformami. Dve schodiská s integrovanou relaxačnou zónou. Postupné zvažovanie dna vhodné pre starších ľudí a deti. Postupné zvažovanie relaxačnej zóny, kde sa môžu nainštalovať masážne trysky alebo vzduchové masážne zariadenia. Stúpacia lišta dodá malým plavcom pocit bezpečia. Relaxačná zóna v hlbšej časti bazéna. Integrovaný hydostatický ventil. Možnosť inštalácie systému Vantage - výhodného samočistiaceho systému

VOGUE bazén

VOGUE bazén

Vogue je vynikajúcim keramickým bazénom pre každého člena rodiny, ponúkajúcim niečo zvláštne pre každú vekovú hranicu pri jedinečnom a elegantnom prevedení. Ponúka priestor na plávanie bez prekážok pre tých, ktorí majú radi fitness a zábavu
Výbežok a široké schody na každej strane, čo znamená dokonalú bezpečnosť pre celú rodinu. Schodová rímsa okolo stien keramického bazéna v správnej výške poskytuje deťom miesto na odpočinok a dospelým malú pomoc pri vychádzaní z bazéna. Podlaha keramického bazénu a a schody majú protišmykový povrch. Hladký povrch, ktorý je šetrný k vašim plavkám a jemný voči vašej pokožke. Tento keramický bazén má keramické jadro, ktoré zdvojnásobuje životnosť bazéna. Vynikajúca izolácia robí bazén teplejším na dotyk. Štruktúra keramického bazénu, ktorá je navrhnutá tak, aby kopírovala krivky pôdy

RIVERINA bazén

RIVERINA bazén

Keramický bazén Riverina je ideálny pre rodiny, ktoré obľubujú plávanie. So vstupnými schodíkmi a bezpečným výstupom je vhodný pre deti aj dospelých. Štruktúra bazéna je dostatočne elastická a prispôsobí sa nerovnostiam terénu, čo umožňuje stabilitu aj v komplikovanom teréne. Tieto výhody sú podporené rigoróznou Compass výstupnou kontrolou a dizajnom spĺňajúcim najprísnejšie štandardy.
Moderný „voľne tvarovaný" dizajn predurčuje Riverinu ako elegantný bazén do každého prostredia. Postupne klesajúce dno je vhodné pre mladších aj starších. Široké schody a vstavaná relaxačná časť, kde je možné inštalovať masážne trysky alebo zariadenia na vzduchovú masáž. Zábradlie a schodík po obvode dávajú malým plavcom pocit bezpečia. Relaxačná zóna v hlbšej časti bazéna. Integrovaný hydrostatický ventil. Možnosť inštalácie Vantage – samočistiaci systém. Štruktúra bazénu je dostatočne elastická a prispôsobí sa nerovnostiam terénu. Vyberte si príslušné doplnky a atrakcie (protiprúd, wellness súprava, vodopád, atď.) svetlá, typ čistenia vody, ohrievanie a mnoho iných.

JAVA bazén

JAVA bazén

Pôsobivá vstupná časť vylepšuje tvar bazénu, ktorý je ideálny pre vodné hry. Klasické prevedenie Java vytvára vo vašej záhrade harmóniu.
Relaxačné zóny na obidvoch stranách so širokými integrovanými schodmi v rímskom štýle robia vchádzanie a vychádzanie bezpečným. Úchytná lišta po obvode tesne pod povrchom poskytuje podporu deťom a trochu pomáha dospelým, keď vychádzajú z bazéna na ktoromkoľvek mieste. Schody, okraj bazéna a dno bazéna majú protišmykovú povrchovú úpravu. Jednoduchá a rýchla inštalácia so slanou vodou – toto nie je problém.... Jednotný povrch bez pórov nedáva priestor rozširovaniu rias a tým sa znižuje potrebné množstvo chemikálií. Keramické jadro poskytuje izoláciu a zabezpečuje vynikajúcu ergonómiu. Štruktúra bazéna je dostatočne elastická na vyrovnanie miernej nerovnosti dna a umožňuje inštaláciu v naklonenom alebo členitom teréne. Výstupná kontrola Compass a prevedenie spĺňa najprísnejšie normy.

BRILIANT bazén

BRILIANT bazén

Briliant Pools je ekonomickou verziou Compass Ceramic Pools. Kombinácia puristického – minimalistického prevedenia a maximálnej úžitkovosti ho robí klasickým druhom bazénu, vhodného pre každého klienta. Schody sú umiestnené tak, aby zaberali čo najmenej miesta. Schody s protišmykovým povrchom. Schodíková obruba po obvode umožňuje bezpečné vystupovanie z bazéna na ktoromkoľvek mieste. Relaxačná zóna pre inštaláciu masážnych trysiek.

FAST LANE bazén

FAST LANE bazén

Tento keramický športový bazén je určený tým, ktorí chcú žiť v športovom štýle. So svojím mestským štýlom je tento bazén ideálny pre umiestnenie do stiesneného priestoru a je určený pre náročných plavcov. Voliteľný externý stupňovitý vstup je možné umiestniť kdekoľvek pri stene keramického bazéna, ako aj voliteľný interný stupňovitý vstup, ktorý je prístupný len na jednom rohu.. Tento keramický bazén FAST LANE  je možné umiestniť ako voľne stojacu konštrukciu alebo tradične do zeme. Do tohto etapového keramického bazénu je možné nainštalovať voliteľne buď automatické riadenie teploty plynom alebo elektrické tepelné čerpadlo.. Voliteľný systém osvetlenia pomocou farebných LED. Zákaznícke dĺžky (len s väčšou dĺžkou, ako je štandardná dĺžka) sú prístupné na požiadanie.

AQUA bazén

AQUA bazén

Keramický bazén Aqua je ideálny pre veľkú zábavu na malom priestore. Jeho kompaktný dizajn a rozmery ho predurčujú do menších rodinných domov alebo pre inštaláciu v interiéri. Pri vybavení protiprúdom poskytne majiteľovi veľa radosti a spokojnosti aj pri svojich malých rozmeroch. Zabudované schodíky s protišmykovou úpravou spolu s bezpečnostným stupienkom po obvode a zabudovaným bezpečnostným madlom prispievajú k maximálnej možnej bezpečnosti aj pre malých i veľkých neplavcov.

FUN bazén

FUN bazén

Je jedno či potrebujete bazén pre zábavu u vás a svojich blízkych, alebo potrebujete náročný tréningový bazén Fun vám to umožní. Dve komfortné a pohodlné schodiská s protišmykovou úpravou umožňujú inštaláciu do všetkých možných priestorov bez obmedzení. Bezpečnostný stupienok po obvode a madlo na pozdĺžnych stranách, to sú benefity bazéna Fun pre vás a vašich blízkych. Fun bazén s výkonným protiprúdom je ideálnym tréningovým priestorom, ktorý uspokojí aj tie najnáročnejšie požiadavky na rodinný bazén.

TREND bazén

TREND bazén

Vlastné more na záhrade alebo v obývačke, to je keramický bazén Trend. Široké a pohodlné schodisko s protišmykovou úpravou to je relax, oddych a pohodli pre vás. Dĺžka viac ako osem metrov, to je priestor pre šport a hry. Bezpečnostný stupienok a madlo na poydĺžnych stranách zabezpečujú pocit bezpečnosti a pohodlia pre malých, ale aj starších užívateľov. Žiadne obmedzenia pri hľadaní správneho miesta na osadenie, to sú ideálne tvary a rozmery bazéna Trend.

Anketa

Ktorý bazén by sa hodil Vám?

SME PREDAJCA:

Compass Piešťany

mylinespa

Wellis

Váš tovar Vám dovezie:

Doprava DHL

SPLÁTKUJEME S:

Bazén na splátky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×