My line spa

4 Položky

My_line_spa

WELLNES A ZDRAVIE

Z času na čas každý z nás potrebuje trocha relaxu. Predstavte si, že nezávisle od ročného obdobia, na svojej terase alebo vo svojej záhrade aj každý deň môžete mať zážitok z dokonalej hydromasáže. Buďte aj Vy našim spokojným klientom z mnohých tisícok zákazníkov, ktorí už vedia, čo ponúka jakuzzi Myline. Výklad výrazu wellness: „telesné a duševné blaho". Je to hydromasáž, kompletne pôsobiaca, ktorá upokojí telo i dušu. Myline vírivky hĺbkovo masírujú tkanivá, utišujú bolesť a prispievajú k navráteniu ideálnej energetickej úrovne tela. Tieto účinky zmenia aj vyžarovanie osoby, jej radosť zo života má vplyv aj na iných ľudí. Vytvorte si vo svojom domove wellness oázu s jakuzzi Myline!

Voda je vhodná na liečenie nasledujúcich chorôb:

 • Reuma
 • Rednutie kostí
 • Bolesť chrbta
 • Nespavosť
 • Astma

FAREBNÁ TERAPIA POD VODOU

Zabudované LED osvetlenie s farebnou terapiou vytvára zvláštnu náladu a napomáha relaxačnému procesu. Objavte tento žiariaci podvodný svet! Farebne sa víriaca voda rozžiari pochmúrne šedé dni. Pozitívne účinky farieb sú známe tisícročia. Farebná terapia pozitívne ovplyvňuje náš psychický stav, človeka napĺňa zvláštnou náladou, pocitom.

Počas rozvoja medicíny viackrát skúmali, ako rôzne farby vplývajú na biologickú funkciu organizmu. Tieto výsledky dnes aplikujeme v širokom okruhu. Osvetlenie s farebnou terapiou Myline je založené na štyroch rôznych farbách: zelenej, žltej, modrej a červenej. Riadiaca jednotka našich víriviek tieto základné farby mení pomalým prechodom do ďalšej farby, alebo stlačením tlačidla môžeme si vybrať najvhodnejšiu farbu pre našu náladu.

Blahodárne účinky hlavných základných farieb osvetlenia s farebnou terapiou nachádzajúceho sa v produktoch Myline:

 • Modrý - Menštruačné kŕče, choroby hrdla a mandlí, nespavosť, arytmia srdca, pulz, bolesť hlavy, bolesti zubov

 • Zelená - hronická nespavosť, srdcové problémy, podráždený neurotický stav, iritácie pokožky, vysoký krvný tlak

 • Žltá - Poruchy trávenia, únava, deprimovanosť, cukrovka, nádcha, prechladnutie, chronická deprimovanosť

 • Červená - Depresívny stav, stres, reuma, horúčka, astmatické problémy

AKRYLÁT A PEVNOSŤ

AKRYLÁT LUCITE® S POVRCHOVOU ÚPRAVOU MICROBAN®
Lucite® Sanitary Ware bol prvým výrobcom akrylátovej dosky, ktorý antibakteriálnu vrstvu Microban® zabudoval do svojich dosiek počas procesu odlievania a tak jej účinok bol rozšírený na celý materiál produktu. Akrylát Lucite® s povrchovou úpravou Microban® bezpečne a účinne pôsobí proti rozmnožovaniu baktérií. Vydrží po celú životnosť vírivky a nie je možné ju odstrániť z akrylátového povrchu.

Za účelom skrátenia výroby a zlepšenia kvality konečného produktu používame robotov ABB svetovej úrovne. Systém riadený robotom viacnásobne prekonáva rýchlosť a presnosť manuálneho spracovania. Vďaka trojzložkovej polyuretánovej pene nanášanej v troch vrstvách na konečný akrylátový tvar, sú výsledné fyzikálne a mechanické vlastnosti produktov vynikajúce.

PREDNOSTI JAKUZZI VYHOTOVENÝCH ZOSILNENÍM POLYURETÁNOVOU PENOU:

• Má výbornú schopnosť zvukovej izolácie, značne znižuje silu zvukov prechádzajúcich cez stenu produktu a tak nebudete nikoho v susedstve vyrušovať ak sa rozhodnete pre osviežujúcu masáž uprostred noci.

• Jej mimoriadna tepelná izolácia predĺži Váš čas strávený vo vírivke - bez dohrievania teplej vody čo znamená značnú úsporu el. energie.

• S jeho kúpou podporujeme ochranu životného prostredia, veď pri spracovaní PU – v porovnaní s technológiou skleného vlákna - nevznikajú škodlivé výpary a je aj kratšia perióda rozloženia sa takto vyhotoveného produktu.

• Vyhovuje všetkým normám Európskej únie.

FARBA AKRYLÁTU A OPLÁŠTENIA

Farba Akrylátu A Opláštenia

Lucite® je svetoznáma značka v sortimente kvalitných akrylátových produktov. Teleso vírivky sa vyhotovuje z akrylátu Lucite®, ktorý je lídrom na trhu, s antibakteriálnou úpravou s Microban®. Odtieň Sterling Silver je považovaný za módnu farbu v prípade exteriérnych jakuzzi. Vďaka inovácii a Know-how s rozvojom farebnej technológie liateho akrylátu a povrchovej úpravy Lucite® vyvinul farbu Sterling Silver pre najmodernejšie jakuzzi.

POČASIU ODOLNÝ KRYT VÍRIVKY Z WPC

Plastový obklad jakuzzi Myline vyzerá ako drevo, ale nevyžaduje činnosť potrebnú pre údržbu dreva. Toto moderné riešenie o roky predlžuje životnosť a krásu krytu vírivky a v neposlednom rade nemusíte mať starosť s opätovným morením a údržbou ako pri dreve.

 

IZOLÁCIA

Vhodná izolácia ja takisto dôležitá u víriviek, ako u bytových domov. Trojitá izolácia víriviek Myline využíva všetky termomechanické prednosti technológii uložených vo vnútri vírivky, pričom odráža chladnejší vonkajší vzduch. Určite aj Vy ste už počuli strašidelné príhody o nákladoch na vykurovanie vírivky, avšak vhodným výberom vírivky môžete usporiť na energii a na financiách. Mnoho výrobcov víriviek je náchylných používať iba jednu vrstvu izolačnej peny, v prípade ktorej celý priestor medzi telesom a plášťom vírivky vyplní penou škodlivou aj pre životné prostredie. Druhou charakteristickou chybou je, že aj hodnotnú technológiu vírivky takisto umiestnia veľmi ďaleko - mimo plášť vírivky. Z takých systémov naozaj zmizne hodnotné množstvo energie, čo je nevýhodné pre Vašu peňaženku a nepodporuje ani životné prostredie. Realizácia trojvrstvovej izolácie Myline z tohto hľadiska ponúka na túto situáciu kompletné riešenie. Plášť vírivky zvnútra zakryjeme hrubou izolačnou vrstvou aj na podlahe a bočných stenách, na ktorú umiestnime fóliu odrážajúcu teplo a teleso vírivky pokryjeme polyuretánovou penou hrúbky asi jeden cm, nanesenou vo viacerých vrstvách, ktorá má mimoriadne dobré tepelnoizolačné vlastnosti. Vďaka tejto technológii teplo z čerpadiel a vykurovacieho zariadenia neuniká do okolia a využíva sa na zohrievanie telesa vírivky a vody. Tento jedinečný a kvalitný typ izolácie zmení každú vírivku Myline na vírivku mimoriadne šetriacu energiu, čím môžete ušetriť značné množstvo financií a nad rámec toho svoju vírivku môžete prevádzkovať ekologicky.

Pri tepelnom meraní vírivka Myline dosiahla výborné výsledky, teplota vody vo vírivke nachádzajúcej sa na obrázku je 35°C , teplota vonkajšieho krytu a termokrytu je 4°C. Vonkajšia teplota je -5°C.

30 mm hrubá polystyrénová izolácia s fóliou odrážajúcou teplo, po celom plášti vírivky a na spodku vírivky.

STÁLOSŤ

VÁKUOVO FORMOVANÁ ABS AKRYLÁTOVÁ PODLAHA
Dobrý základ - takisto ako pri stavbe akejkoľvek nehnuteľnosti - je dôležitý aj pri konštrukcii vírivky, čo aj naši zákazníci oprávnene očakávajú v prípade takejto miery investície. Myline používa ako základ vírivky výnimočne stály ABS akrylát, ktorý zabudovaním do konštrukcie vírivky zabraňuje prístupu vonkajších škodlivých faktorov ku komponentom a nadstavbe vírivky. V záujme dokonalého spojenia podlahy k vírivke aj podlahu vírivky, slúžiacu ako základ, vyrábame vo vlastnej réžii, pomocou nášho zariadenia na formovanie vákuom.

PLASTOVÝ OBKLAD VÍRIVKY ODOLNÝ VOČI POVETERNOSTNÝM PODMIENKAM
Vírivku si môžete objednať s plastovým bočným krytom s imitáciou dreva, ktorý je odolný voči poveternostným podmienkam. Toto moderné riešenie o niekoľko rokov predĺži životnosť krytu vírivky a nehovoriac o jednoduchej údržbe vlhkou utierkou sa jednoducho postaráte o čistotu a náročný vzhľad obkladu.

OVLÁDANIE

Do našich víriviek inštalujeme nový dotykový americký ovládací systém výbornej kvality, s ktorým dokonale budete ovládať zážitok z kúpeľa. Ovládací panel je ľahko ovládateľný, teplota vody, prietok vody a osvetlenie je nastaviteľné rýchlym stlačením tlačidla bez toho, že by bolo treba vyjsť z teplej vody. Prípadné chyby, ktoré by nastali v systéme, automaticky signalizuje počítač s diagnostickým softvérom.

BALBOA Water Group je lídrom na trhu výrobcov výborných elektronických riadiacich jednotiek pre hydromasáž. Riadiace systémy BALBOA pre jakuzzi charakterizuje spoľahlivosť, flexibilitu a inováciu. Vďaka svojej forme, designu sa ukázali ako najvyšší štandard pre použitie vo vírivke.

FILTRÁCIA VODY

Spolu s ozónovým generátorom, používanom vo vírivkách Venus a Saturn si môžete byť istý, že proces systému na čistenie vody zničí vo vode maximálne množstvo baktérií, vírusov, rias a húb. Viacúrovňový filtračný a čistiaci systém vody vírivky zabezpečuje chemicky čistú vodu bez znečistenia, popritom používa výrazne menej chemikálií, ako iné produkty na trhu. Popri mnohých prednostiach systému, si môžete byť istý, že proces systému na čistenie vody zničí vo vode maximálne množstvo baktérií, vírusov, rias a húb. Na základe tohto procesu jakuzzi používa takú vodu, ktorá nepoškodzuje pokožku, vlasy, ani plavky. O čistotu vody a potrubného systému sa stará ozón ako prirodzený dezinfikátor, popritom aj odstraňuje vrásky z pokožky a napína pokožku. Výhody: - nezmení zloženie vody, neutrálna pH; - tvrdosť vody zníži na požadovanú hodnotu; - vzduch priestoru jakuzzi bude mať čerstvú vôňu.

Do víriviek inštalujeme jedinečné filtračné vložky na trhu, ktoré v porovnaní s podobnými produktmi majú za výsledok čistejšiu vodu. Vďaka svojmu osobitnému tvaru zabraňujú rozmnožovaniu baktérií cez filter a pomocou nášho antibakteriálneho akrylátu sa môžete kúpať v dokonale čistej vode. Filtračná vložka účinne zlikviduje alebo zneškodňuje škodlivé baktérie, a tým značne predlžuje aj životnosť Vášho produktu. Myline Typ: Odporúča sa týždenne raz vyčistiť filtračnú vložku silným prúdom vody!

ovladanie a filtracia

 

NOVÉ INOVÁCIE!

mySEAT™ - Tebe&Jemu
NAJNOVŠIA INOVÁCIA Ležadlom mySEAT™ naši projektanti odstránili nepohodlie vyplývajúce z výšky tela. Ergonomický tvar rohovej opierky ponúka každému stabilné miesto na ležanie.

myJETS™ - Trysky na masáž krku a pliec
Osobitné usporiadanie trysiek zabezpečuje intenzívnu masáž krku a pliec. Miesto na sedenie sleduje formu tela a tak môžete pohodlne relaxovať aj viac hodín. Vyhovujúc rôznym nárokom sme navrhli také usporiadanie trysiek, aby poskytovalo optimálny zážitok z masáže.Masážne trysky sme navrhli tak, aby v každej situácii poskytovali optimálny hydromasážny zážitok. Jednotlivé typy trysiek sme starostlivo vyberali k rôznym vírivkám, v záujme individuálnej hydromasáže odlišnej na každom sedadle.

Trysky myHip™
Profesionálne trysky na masáž drieku a bedier, ktoré napomáhajú v odstraňovaní tukových buniek nahromadených v okolí bedier. Tieto trysky sme vyvinuli najmä pre ženy, ale výborné sú aj pre športovcov, atlétov a pre všetkých tých, ktorí túžia po dokonalej masáži tela. 

nové inovácie

Zobraziť:

 • MyLineSpa Vírivá vaňa MARS

  Vírivá vaňa pre 3 osoby, 2 miesta na ležanie a 1 miesto na sedenie....

  4.490 € s DPH

  3.741,67 €

  Dostupnosť: Skladom

 • MyLineSpa Vírivá vaňa VENUS

  Vírivá vaňa pre 6 osôb, 1 miesto na ležanie a 5 miest na sedenie....

  5.530 € s DPH

  4.608,33 €

  Dostupnosť: Skladom

 • MyLineSpa Vírivá vaňa SATURN

  Vírivá vaňa pre 5 osôb, 2 miesta na ležanie a 3 miesta na sedenie....

  5.590 € s DPH

  4.658,33 €

  Dostupnosť: Skladom

 • MyLineSpa Vírivá vaňa PLUTO

  Vírivá vaňa pre 5 osôb, 2 miesta na ležanie a 3 miesta na sedenie....

  4.990 € s DPH

  4.158,33 €

  Dostupnosť: Skladom

SME PREDAJCA:

Compass Piešťany

mylinespa

Wellis

Váš tovar Vám dovezie:

Doprava DHL

SPLÁTKUJEME S:

Bazén na splátky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×