WELLIS VÍRIVÉ VANE

WELLIS - Najväčší výrobca víriviek v Európe!

Spoločnosť Wellis pôsobí na trhu od roku 2003.

TECHNOLÓGIA XXI. STOROČIA

Vzhľadom na expanziu firmy WELLIS, pri stále sa zvyšujúcom počte objednávok sa firma rozhodla, že klasickú manuálnu výrobu nahradia plne automatickou a robotickou. Znížený výrobný čas a vyššia kvalita všetkých produktov je zabezpečená celosvetovo špičkovými robotmi ABB a SIRTEK.

Samozrejem automatizácia výrobného procesu môže prebehnúť len vtedy, ak je naplánovaná každá výrobná etapa do najmenších podrobnosti a podľa presných pravidiel. Firma WELLIS toto know-how vstavala do takého robotického zariadenia, ktoré niekoľkonásobne prevyšuje rýchlosťou a presnosťou manuálne odvedenú prácu.

Výrobný proces pomocou robotov ABB vyzdvihuje firmu WELLIS celosvetovo, pretože tieto prostriedky sú celosvetovo uznávané kvôli ich precizite a prenosti (0,06-0,08 mm). Firma WELLIS pri aplikácií polyuretánovej peny zvolila technológie talianskej firmy SIRTEK, čím je zabezpečená rovnaká hrúbka a váha nanesenej peny. Nanesená pena má tri vrstvy a skladá sa z troch komponentov, čím je zabezpečená vysoká kvalita fyzikálnych a mechanických vlastnosti výrobkov.

Výhody spevnenia vane polyuretánom:

 • Vynikajúce antihlukové vlastnosti, tlmenie hlučnosti zvukov vychádzajúcich z vnútra vane (nebudete napr. rušiť susedov spustenej hydromasáži).

 • Vďaka výborným izolačným vlastnostiam udržiava napustenú vodu dlhšie v nastavanej teplote, čím Vám predlžuje relaxačný pobyt vov vode a následne šetrí aj energiu.

 • Pri takomto spracovaní polyuretánu oproti technológii so spevnenými vláknami sa nevytvára škodlivý roztok sterol, čím chránime aj prírodu

Naše výrobky majú nielen pozitívne vlastnosti ale vyhovujú aj všetkým normám Európskej únie.

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE O VÍRIVKE

Údržba
Ak máte WELLIS vírivku, môžete si byť istí, že kvalita vody spĺňa všetky priemyselné štandardy. Viacúrovňový filtračný a čistiaci systém zabezpečuje chemicky čistú vodu bez znečistenia, pri čom na údržbu vody použijete podstatne menej chemikálií ako pri ostatných výrobkoch na trhu. Popri mnohým výhodám si môžete byť istí , že systém v procese čistenia zabije väčšinu baktérií, patogénov, rias a húb. Systém používa takú vodu, ktorá nemá škodlivé účinky na pleť, vlasy a neničí ani materiál plaviek.
Popri tom, ako si užívate pohodlie a teplú vodu vírivky, o filtráciu mastnoty z tela a nečistôt
sa postarajú vysoko účinné čerpadlá, ktoré zabezpečujú 100 %-nú filtráciu vody niekoľkokrát denne. Pre ľahkú údržbu systému sú filtre opakovane použiteľné a v prípade potreby výmeny sú ľahko dostupné.

Dezinfekcia ozónom
O čistotu vody a potrubného systému sa postará ozón, ako prírodný dezinfekčný prostriedok, ktorý má priaznivé účinky aj na spevnenie pokožky a zjemnenie vrások.
Výhody ozónu:
- nemení zloženie vody, hodnota PH ostáva neutrálna
- tvrdosť vody zníži na požadovanú hodnotu
- vytvára čistú a sviežu atmosféru vírívky
Systém UV-C je už dlhšiu dobu preferovaným systémom dezinfekcie vody v komerčných plaveckých bazénoch, ako hypoalergén, ktorý zlikviduje takmer 100 % baktérií a vírusov vo vode.
Vybavenie plaveckých bazénov je však nanešťastie objemné, ťažké a nepraktické pre použitie v domácich vírivkách. Preto sme v spolupráci so spoločnosťou PHILIPS vyvinuli systém WELLIS WELLZONE2®, ktorý je revolučným produktom v dezinfekcii malých víriviek.

Servis
Môžete ostať pokojní aj v prípade, že sa zakúpenému tovaru niečo stane, lebo naša plná záruka na zakúpený produkt platí na celom území krajiny. Aby ste neostali bez pomoci, máte k dispozícii pohotovostnú telefonickú službu. Stačí ak zavoláte na naše centrálne číslo 02/444 52 100, kde Vám poskytneme rýchle a efektívne riešenie na odstránenie Vášho problému. Naši spolupracovníci sú odborníci, ktorí sa už niekoľko rokov zameriavajú na výrobky spoločnosti Wellis, čím vedia rýchlo a účinne vyhodnotiť príčiny porúch.

Dodanie a montáž
Dodanie a montáž produktu sa realizuje v dvoch odlišných časoch, keďže dopravcovia nie sú špecialisti na sprevádzkovanie zakúpených produktov. Ohľadom akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

2 ročná plná záruka
Na vírivky vlastnej výroby Vám vieme poskytnúť až 5 ročnú záruku, na konštrukciu vírivky 5 rokov v každom prípade, a na technické jednotky (motory, ovládací panel) garantujeme 2 ročnú záruku.

Izolácia v troch vrstvách
Správna izolácia je u vyhrievaných bazénov takisto dôležitá ako pri obytných domoch. Trojitá izolácia Wellis víriviek využíva všetku tepelnú energiu z čerpadiel a ohrievačov a zároveň odráža chladný vonkajší vzduch. Izolačný materiál získa z čerpadiel a vykurovacieho zariadenia tepelnú energiu, ktorú odrazí cez zariadenia vírivky a vykuruje vodu.
Táto kvalitná izolácia Vám znižuje prevádzkové náklady na minimum, nehovoriac o tom, že je šetrná k životnému prostrediu. Na obložení a na základni vírivky je 3 cm hrubá polystyrénová izolácia s tepelnou odrazovou fóliou . Počas prevádzky vydané teplo systém znovu recykluje k zohrievaniu vody.

Prevádzkové náklady
Predpokladané náklady vírivky určujú dva zásadné faktory, spotreba elektrickej energie a množstvo spotrebovanej chémie na mesiac.
Pri tomto modely sú Vaše mesačné náklady, ak počítame 24 hodinovú filtráciu a 1 hodinu využívania denne:
náklady na elektrickú energiu: 48 EUR
potrebná chémia: 9 EUR
Na základe našich skúseností vieme, že klienti zvyknú využívať vírivku 3-4 razy týždenne a takto sú Vaše mesačné náklady: 35 EUR (podľa kalkulácie)
Náklady pri prvom vyhrievaní vody: 12 EUR (6 hodín, v závislosti od počiatočnej teploty)

Podkategórie

 • SPACE LINE

 • Round Line

  Vírivé vane Round Line. Naši dizajnéri použili najnovšie trendy pri vytváraní modelovej rady RoundLine. Tieto vírivky s prelivovým okrajom Vám...
 • PEAK LINE

  V modelovej rade HighLine sú modely vyrábané so špičkových materiálov a využívajú najnovšie technológie pre zábavu a masážne systémy zahŕňajúce...
 • City Line

  V modelovej rade CityLine sú naše najoblľúbenejšie modely usporiadané do kategórií. Každá vírivka má tri verzie, ktoré možno zaradiť podľa...
 • STEEL LINE

 • My line spa

  WELLNES A ZDRAVIE Z času na čas každý z nás potrebuje trocha relaxu. Predstavte si, že nezávisle od ročného obdobia, na svojej terase alebo...
 • Príslušenstvo Wellis

SME PREDAJCA:

Compass Piešťany

mylinespa

Wellis

DOPRAVA:

doprava

SPLÁTKUJEME S:

Bazén na splátky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×