Mobilné vírivky

CENOVO DOSTUPNÝ LUXUS...

Mobilné nafukovacie vírivky MSPA môžete použiť jednak, ako vonkajšie alebo aj do akéhokoľvek interiéru. Akákoľvek MSPA vírivka vyniká svojou kvalitou spracovania a pokročilým dizajnom.

Naša rada nafukovacích víriviek obsahuje kompletný sortiment pre dvoch až pre šesť osôb.

Výhodou je jednoduchá inštalácia a manipulácia, ktorú zvládne naozaj každý. Keď MSPA mobilné vírivky používate, ako vonkajšie v zime ju môžete jednoducho premiestniť do interiéru a užívať si ďalej kvalitnú perličkovú masáž.

Nafukovacie vírivky sú vhodné na akékoľvek akcie, či už je to vírivka pre dvoch alebo väčšie mobilné vírivky. Vaša party bude nezabudnuteľná. Vyberte si Váš MSPA model vírivky - whirlpoole ešte dnes !


Oddajte sa Vašej relaxácii a uvoľnite sa vo vašej novej nafukovacej vírivke MSPA. Vírivé vane využijete celoročne či už na terase, záhrade alebo vo vnútri Vášho domu. Mobilné nafukovacie vírivky si vyberte, podľa Vašich preferencií, či už podľa počtu osôb alebo podľa farby, aby Vám ladila so záhradnou terasou. Nafukovacie vírivé vane MSPA sú vybavené dokonalou perličkovou masážou.


Tieto nafukovacie Mspa vírivky sú dodávané v niekoľkých variantoch a dizajnových prevedeniach.


Všetky mobilné nafukovacie vírivky MSPA obsahujú termokryt pre lepšiu izoláciu a pre zabránenie úniku tepla z vírivej vane. Ďalej obsahujú ohrev vody aj s pokročilým ovládaním spa. Ponúkame aj širokú škálu príslušenstva k nafukovacím vírivkám z originálnej MSPA výroby.

SME PREDAJCA:

Compass Piešťany

mylinespa

Wellis

Váš tovar Vám dovezie:

Doprava DHL

SPLÁTKUJEME S:

Bazén na splátky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×