Luxusné infrasauny, Francúzske infrasauny, Fínske infrasauny

Infrasauny
Saunovanie bolo už od pradávna symbolom relaxácie a zdravia. Teplota okolo 60°C, ktorú si vychutnávame v prostredí domácej infrasauny, predovšetkým uvoľňuje telo a tiež pomáha zbaviť sa námahy a stresu.

Naše INFRASAUNY sú sauny vyrábané na profesionálnej úrovni, s cieľom dosiahnutia maximálnej kvality pri výrobe infrasáun pre privátne užívanie.

Nespornou výhodou týchto infrasáun je špičková kvalita výroby a inovatívne línie infrasáun v rodinnom štýle, pričom  sú kombinované inovatívne konštrukcie, remeselné spracovanie a najlepšie dostupné materiály.

Infrasauna - všeobecne a stručne:

Kabína obložená drevom a vybavená infrapanelmi sa nazýva infrasauna. Infrapanely vydávajú infračervené žiarenie, vďaka ktorému sa dokonale prehrieva ľudský organizmus.

Použitie je vhodné pred rehabilitáciou, športovou aktivitou a napríklad aj pred pobytom v chladnom prostredí. Možno infrasaunu využiť aj pred kozmetickým ošetrením pleti. Rozdiel oproti klasickej saune je v tom, že dochádza k prehrievaniu celého tela až do hĺbky tkaniva. Tým sa prehrievajú všetky časti tela rýchlejšie a dokonalejšie, než v klasickej saune.

Bežná doba saunovania v infrasaune sa odporúča 20-40 minút pri teplote 50 ° -60 ° C. Práve táto teplota infrasauny má výhodu pre ľudí, ktorí zo zdravotných dôvodov nemôžu využiť klasickú saunu. Sú to astmatici a kardiaci.

Ďalšie výhody infrasauny: zotavuje pokožku, odstraňuje toxické látky z organizmu, obmedzuje stres a únavu, vylepšuje imunitný systém, podporuje krvný obeh, posilňuje kardiovaskulárny systém, uľavuje kĺbom a celkovej stuhnutosti organizmu.
Infrasauna je zdraviu prospešná forma termoterapie. Tiež pobyt v infrasaune výrazne pomáha spaľovať kalórie a tým sa redukuje telesná váha. Pri 30 - minútovom pobyte v infrasaune sa spáli 600-700 kalórií.

Infrasaunu si môžete kúpiť aj domov. Kabínu infrasauny je možné umiestniť kamkoľvek do interéru. Má nízku spotrebu elektrickej energie. Je úplne vhodným doplnkom vášho domáceho wellness centra. Pravidelným používaním infrasauny, budete mať dokonalý pocit telesnej, duševnej i psychickej pohody.

Infrasauny sú vyrábané strojovo a automatizované - výroba najkvalitnejších infrasáun je týmto garantovaná.
Od výberu surových materiálov, vysúšanie v sušiacej peci, výrobu, impregnácia, testovanie, balenie ... . Sú tu dodržané tie najprísnejšie výrobné postupy, aby sme si boli istí, že zákazník dostane tú najvyššiu kvalitu. Naším najvyšším cieľom je 100% spokojnosť zákazníka.

Infrasauny znesú porovnanie v kvalite spracovania s infrasauna predávanými v západnej Európe u renomovaných predajcov infrasáun, dokonca je mnohokrát aj predčí. Čo sa týka ceny, naša cenová hladina je pritom výrazne nižší. Detailný pohľad na infrasauny Hanscraft uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

 

PARAMETRE INFRAČERVENÝCH ŽIARIČOV -  VYROBENÝCH Z KARBÓNU

- Napätie 230V / 50Hz
- Výkon 0,01w / cm2 -0,5w / cm2
- Povrchová teplota 85 ° C
- Špecifikácia - veľká plocha
- Sila panelu 5 mm
- Stupeň odolnosti proti ohňu 94V0
- Krivka zostupnej teploty stabilné, hladká
- Infračervená striedavá frekvencia 98%
- Údržba - bezúdržbové

Podkategórie

SME PREDAJCA:

Compass Piešťany

mylinespa

Wellis

Váš tovar Vám dovezie:

Doprava DHL

SPLÁTKUJEME S:

Bazén na splátky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×