Lamelové prekrytia bazénov

10 položiek

Safepool exkluzívne lamelové zakrytie bazénov

 Lamelové prekrytie

Lamely na bazény sú najdokonalejším spôsobom zakrytia bazéna. Tento systém ako jediný umožňuje automatické zakrývanie bez použitia vodiacich líšt, tyčí a lán. Systém používa unikátne vytlačované lamely (hermeticky ukončené), ich spojením je vytvorená plávajúca roleta dokonale zakrývajúca vodnú plochu bazéna. Roletové zakrytie pre bazény zaručujú bezpečnosť detí i domácich zvierat, udržuje stálu teplotu vody pre celú sezónu, chráni bazén proti vplyvom škaredého počasia, výrazným spôsobom znižuje náklady na vykurovanie bazéna a redukuje spotrebu chemických prípravkov do bazéna. Roletové zakrytie je estetickou alternatívou k zastrešeniu bazénov. Bazénové roletové zakrytie je vhodné pre bazény všetkých typov. Navíjací systém môže byť inštalovaný ako nad hladinu tak i pod hladinu bazéna. Použitie podvodných motorov pre lamelové zakrytie umožňuje podhladinovú inštaláciu do už hotových bazénov.

 

SAFEPOOL - lamelové plachty na bazény
10 dôvodov pre ich použitie

- Safepool môže byť realizovaný na takmer akýkoľvek bazén
- Safepool znamená najdokonalejšie a najefektívnejšie zakrytie bazéna
- Transparentné lamely Safepool zachovávajú efekt vodnej hladiny a zároveň prinášajú exkluzívny vzhľad bazéna v noci pri rozsvietenom podvodnom osvetlení
- Solárne lamely efektívne ohrievajú bazén a odpadá tak nutnosť inštalácie solárnych kolektorov, tepelných čerpadiel alebo iného vykurovania bazéna
- Na stlačenie tlačítka je bazén odokrytý a pripravený k použitiu, na stisknutie tlačítka je zakrytý a bezpečný
- Ľahké a jednoduché ovládanie krytu na bazén pomocou diaľkového ovládača
- Použitie roletového zakrytia pre bazény SAFEPOOL je veľmi ľahké a tak môžete zakryť bazén po každom kúpaní.
- Safepool znižuje spotrebu chemických prípravkov
- Safepool udržuje bazén v čistote
- Safepool znamená menej starostí s bazénom a viac zábavy pri jeho používaní

Bazénové lamely pre roletové kryty

Kvalita zakrytie je priamo určená kvalitou lamiel. Lamely DURE majú koncovku s dvojitým tesnením, 3 veľké samostatné komory, rozmer lamiel je 60 x 14 mm. Materiál lamiel je chránený UV stabilizátorom.

PVC Lamely DURE sú vyrábané a vyvíjané viac než 15 rokov a patria medzi najlepšie na trhu čo do kvality, vzhľadu a životnosti.

Štandardne sú k dispozícií v ôsmy farbách  a tiež v prevedení solárnom a transparentnom.

Od roku 2005 sú vyrábané extréme odolné a pevné lamely z polykarbonátu v prevedení modrá transparentná a solárna.

Solárne lamely efektívne ohrievajú bazén a nahradzujú nepraktické a neefektívne solárne panely pri ohreve bazénu.

Základne farby lamiel sú dodávané s koncovkami vo farbe lamiel a zároveň pre PC solárne lamely s čiernymi koncovkami a čiernym tesniacim tmelom a transparentné lamely s tesniacim tmelom total clear.

Od roku 2013 ponúkame nové revolučné solárne lamely s patentovaným zámkom, ktorý zabraňuje tvorbe rias v lamele.

 

Lamelové zakrytie bazénov zaistí dokonalé, bezpečné a exkluzívne zakrytie bazénov.

Lamely na bazény sú najdokonalejším spôsobom zakrytia bazéna. Tento systém ako jediný umožňuje automatické zakrývanie bez použitia vodiacich líšt, tyčí a lán. Systém používa unikátne vytlačované lamely (hermeticky ukončené), kde pri ich  spojením je vytvorená plávajúca roleta dokonale zakrývajúca vodnú plochu bazéna.

 

Bezpečnosť

S lamelovým zakrytím SAFEPO sa rozhodnete pre optimálne zabezpečenie Vášho bazéna. Lamelový kryt poskytuje vysoko bezpečné, efektívne ale tiež na rozdiel od nepohľadných oblúkových zastrešení elegantné riešenie. S lamelami SAFEPO zvolíte bezpečnosť vo veľkom štýle. Lamelové zakrytie bazéna zabraňuje priamemu pádu detí i zvierat do bazéna, lamely unesú i dospelého človeka. Pre dokonalé zabezpečenie je však treba doplniť lamelové zakrytie dalšími bezpečnostnými doplnkami (zabezpečovací popruh, u plastových a betónových bazénov treba nerezové madla, vhodne konštruované schodište, u kompozitních bazénov bezpečnostnú hranu apod.).

 Roletové prekrytie bazénu

Zobraziť:

SME PREDAJCA:

Compass Piešťany

mylinespa

Wellis

Váš tovar Vám dovezie:

Doprava DHL

SPLÁTKUJEME S:

Bazén na splátky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×