StoneAge bazénové lemy

Bazénové lemy z vibroliateho betónu PCC

Praktické a elegantné zakončenie bazéna získate predovšetkým s bazénovým lemom StoneAge. Kvalitné bazénové lemy StoneAge z vibroliateho betónu PCC sú vyrábané od roku 2006 v širokom sortimentom povrchov, tvarov, rozmerov a farieb. Naše bazénové lemy sa dokonale hodia ku každému verejnému i rodinnému bazénu. Vytvoria exkluzívnu obrubu u všetkých typov bazénov a dodajú im jedinečný a osobitý vzhľad.

Prečo si vybrať práve bazénové lemy Stone Age?

Všetky tieto lemy majú reliéfny povrch imitujúci prírodný kameň a ku všetkým typom sú k dispozícii pokračujúce kamene pre vytváranie okolných plôch.
Všetky typy ponúkame v prevedení s nosom i bez nosa.
K lemom ponúkame vysoko kvalitné materiály pre pokládku aj údržbu ( lepiaci tmel, špárovaciu hmotu a ochranné impregnačné nátery prémiových značek )
materiál lemov je prebarvený v celom priereze čím je zaručená stálofarebnosť.
Lemy sú mrazuvzdorné, nenasiakavé, oteruvzdorné a neklzké.
Lemy majú vysokú životnosť pri minimálnej údržbe.
Ľahká a rychlá inštalácia.

Bazénové lemové kamene sú určené pre vytvorenie okraja bazénu ktorý zabraňuje vylievaniu vody pri kúpaní sa a tiež znečisteniu bazéna z okolitých plôch. Sú neoddeliteľnou súčasťou každého bazéna.
Ide o vibroliaty betónový výrobok z polymér betónu PCC. Povrch je imitácia prírodného kameňa s nepravideľnou textúrou.
Kamene sú vyrábané technológiou vibroliatim do špeciálnych pružných foriem - jedná sa o výrobok "ručne robený" preto sú možné drobné tvarové a rzmerové rozdiely, ktoré však navodzujú dojem prírodného materiálu.
Farebná stálosť je daná prefarbením celého prierezu výrobku, rôzny farebný tón je daný obsahom kovových oxidov a dodáva výrobku prírodný vzhľad.
Dlaždice sú určené pre spevnenie plôch, ktoré nebudú počas životnosti vystavené zaťaženiu prechádzaním auta. Sú určené pre bežné záhradné úpravy a predpokladá sa zaťaženie chôdzou osôb a bežnú záhradnú aktivitu v okolí bazéna.

Druhy bazénových lemov

    Bazénový lem EVO2 Bazénový lem EVO3 Bazénový lem Oldwave Stone Bazénový lem Antique Stone Bazénový lem Toledo 

Bazénové lemy ako aj pokračujúca dlažba k lemom sa vyrábajú na zákazku. Ide o HANDE MADE. Následne potrebuje bazénový lem a dlažba čas na vyzretie a až potom ide ku zákazníkovi.

Tento čas je 4 - 6 týždňov.

SME PREDAJCA:

Compass Piešťany

mylinespa

Wellis

Váš tovar Vám dovezie:

Doprava DHL

SPLÁTKUJEME S:

Bazén na splátky

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

×